Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan 35 éves férfiról aki minden nap munka után a sarokban sír?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szomorú. És arra gondolok, hogy lehetne segíteni neki, megvigasztalni. És neked mi a meglátásod vele kapcsolatban?
2018. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Szánalmas
2018. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy rossz az élete.
2018. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
van oka rá
2018. júl. 2. 20:29
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy esetleg most minden összejött neki negatív értelemben, és nem lát kiutat a problémáiból, ráadásul (túl)érzékeny.
2018. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Mik a problémái ennek a férfinak?
2018. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy szomorú, történt vele valami rossz, vagy depressziós, esetleg fáj valamije.


ha ilyet látnék, azt tenném, amit szerintem az emberek többsége: odamennék, és megkérdezném, hogy mi a baja, és hogy segíthetek-e valamit.

2018. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Én is szoktam. 36 vagyok. Annyi, hogy én a műhelyben szoktam, amikor egyedül vagyok. Gyerekként molesztáltak, ütöttek-vertek, aláztak, apám a szemem láttára lett öngyilkos stb. Ma már jólműködő vállalkozasom van és boldog kiegyensúlyozott családom. Nagyon nehéz a kontraszt. 15 éve maszk mögött élek. Nehez és olykor erőt vesz rajtam a sírás.
2018. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp felajánlanám a segítségemet, nem ítélném el. Mindenkinek van nehéz időszaka.
2018. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Így első olvasatra, ennyire kevés információból keveset lehet leszűrni; de rengeteg minden gondolható róla. Attól is függ ki gondolja és éppen milyen lelkiállapotban. Szóba jöhet a teljesen normális életközépi válságtól kezdve a manifeszt elmebetegségig jóformán minden. Vagy akár munkahelyi, otthoni zaklatás, terror és a többi. Minden esetre, mivel férfinak nevezte magát, úgy tűnik maradt még benne azért valamicske tartás. Ez az amibe bele kellene kapaszkodni most és egy napsütéses napon végiggondolni mindent az elejétől kezdve, jelentős figyelemmel arra mi az ami nem jó és hogyan lehetne rajta változtatni. Illetve meg kellene tudnia mennyire van jóban önmagával, mert lehet valahol rossz vágányra siklott az élete és ezért túl gyakran perlekedik saját magával. Esetleg döntsön úgy, hogy még egy ideig fiatal marad, és egyelőre még félreteszi az öregedési problémákat, amelyeknek ebben a korban még egyáltalán nincs semmi jelentőségük, azaz még a küszöbön sincsenek. Vegye elő a zenéket amiket 20 éves korában hallgatot és hallgassa meg őket újra, ez van akinek segíteni szokott. Üljön fel a vonatra (az autót hagyja otthon) és menjen le akár egyedül, akár egyetlen napra is Zamárdiba megnézni a gyönyörű Balatont és a gyönyörű szép Lányokat. (Éjjel, naplemente után is haza lehet menni Bagolyvonattal.) Egyen ott egy fagyit vagy bármit amit szeret, a többi meg majd lassacskán magától kialakul... Saját tapasztalatból beszéltem. Lesz még nyár, lesz még szerelem...
2018. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!