Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az e-cigisek miért képzelik...

Az e-cigisek miért képzelik magukról hogy ők bárhol rágyújthatnak? A dohányzást tiltó tábla az e-cigire is vonatkozik.

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tom . Ráadásul ugyanolyan káros az e cigi mint a rendes . Csak hát az e cigivel magának árt a rendes cigivel mindenkinek és magának árt xs pofás de borzalmas
2018. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Javítsatok ki, ha rosszul tudom (megeshet, nem vagyok dohányos), de az e-ciginél nincs passzív dohányzás, mert vízgőzt fúj ki a delikvens, esetleg minimális, fel nem szívódott nikotint; a lényeg, hogy az addiktív nikotin RENDKÍVÜL KICSI mennyiségén kívül semmi káros anyag nem jön ki belőle (az oké, hogy a dohányzó szervezetének nem tesz jót, de magával hadd csináljon már mindenki azt, amit akar), ráadásul fél másodperc alatt szétoszlik, nem úgy, mint a hagyományos cigifüst, ami még ki tudja, meddig gomolyog.

Erősen túlzásba viszitek a hisztériát.

2018. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jon ki belole mas is a nikotinon kivul, mert hol gyumolcs illata van hol pedig valami mas.
2018. júl. 2. 21:40
 4/9 A kérdező kommentje:
De elsosorban nem azert tilos mert rakos, mindenki azt csinal a testevel amit akar. Hanem azert mert a kicsik is latjak es azt hiszik az a meno ezert ok is raszoknak.
2018. júl. 2. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De tényleg képesek beltéren akár a metrón is elkezdeni. Értem én hogy jól esik neki, de azért mindennek van határa.
2018. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 2. Válaszoló se azt írta, hogy csak nikotin jön ki belőle..

És hidd el, nem azért fog rászokni egy kisgyerek a dohányzásra évek múltán, mert látott egyszer valakit az utcán e-cigizni. Nekem anyámék régen dohányoztak, még bent a házban is és én soha életemben egy szálat se szívtam el..

2018. júl. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Rosszul tudod. Bárhol lehet e-cigizni.
2018. júl. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, láják a gyerekek is! :D a gyerekek sok mindent látnak még ezen kívül. Én is úgy nőttem fel, hogy láttam dohányzó embereket, láttam cigit az élelmiszerboltban és mégsem dohányzom.


Egyébként sokan nikotinmentes e-cigit szívnak és maximum vízgőzt fújnak ki. De ha ennyire félted az egészséged, akkor tartsd vissza a levegőt amíg a városban sétálgatsz, mert ott nem caak vízgőzt lélegzel be!

2018. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Off, de mióta szól arról a világ, hogy mindenki alkalmazkodjon Véranyuka porbafingó kölykéhez? Már bocsánat. Mi se beszélünk csúnyán, nem veszekszünk, nem verekszünk a gyerek előtt, de attól, hogy lát egy részeget, vagy egy dohányzó embert, egy őrültet, vagy esetleg rá van szólva, hogy ne óbégasson tíz percen keresztül, mert rajta kívül más is van a világon, akit ez zavar, még nem lett lelki sérült. Sőt, ha látunk devianciát, legalább el lehet neki magyarázni a jelenséget. Ti meddig szeretnétek rózsaszín buborékban őrizgetni a gyereket? Mai napig emlékszem azokra a főiskolás gólyákra, akik először 18 évesen szabadultak ki anyu és apu karmai közül, a szerencsésebbje "csak" vállalhatatlanra itta magát, és szegényebb lett a nála lévő vagyontárgyakkal, a szerencsétlenebbje életre szóló heggel, traumával vagy stigmával gazdagodott.

Bocsánat, hogy eltértem a tárgytól, de ez már régóta kikívánkozott belőlem. Normális esetben a gyerek idomul a már meglévő világhoz, és nem a világ összes felnőttje lesi reszketve Gusztika minden gondolatát, mert így szörnyeket nevelünk. A felnőttek világához pedig hozzátartoznak a szenvedélybetegségek, és itt lenne egy remek alkalom, hogy elmeséld a Gusztikádnak, hogy vannak olyan felnőttek, akik dohányoznak, de ez rendkívül káros; de neeeem, te szíved szerint arra kényszerítenéd az összes dohányzó felnőttet, hogy bújjanak el, ha Méhednek Gyümölcse arra sétál, nehogy megszokja, milyen a világ, és megtanuljon mérlegelni és önfegyelmet gyakorolni.

2018. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!