Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most melyik a stílusom? Miért...

Most melyik a stílusom? Miért nem tudom eldönteni?

Figyelt kérdés

Szeretek nőiesen öltözni, viszont soha nem vettem volna fel régebben egy mélyen dekoltált ruhát, most azonban teljesen össze vagyok zavarodva. Évek óta tetszik egy férfi, viszont néha együtt van a barátnőjével, néha nem. A baj csak az, hogyha együtt van vele, akkor próbálnám úgymond felvenni a “harcot” és olyankor dekoltáltabb ruhákat kezdek el hordani, mint a csaj, viszont ha tudom, hogy nincsenek együtt, akkor nem igazán jön, hogy dekoltált ruhát vegyek fel.

Melyik lenne a valódi stílusom, melyiket vállaljam fel?


2018. júl. 2. 22:35
 1/3 he84 ***** válasza:
94%
Az a valődi stílusod inkább, ami szerint alapból öltözködsz és nem egy másik férfi, vagy bárki más kedvéért. Aztán nehogy elcsábítsd azt a férfit, főleg így hogy tudod azt, hogy épp van barátnője. Nem lenne szép dolog.
2018. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ön stílusa: visszafogott :)
2018. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő lehet a te stílusod; ha mind a kettő féle ruhában jól esik lenni. Viszont az is igaz; hogy ahogy önmagadtól öltözködsz, nem mások hatására , az is lehet a mérvadóbb. Mind a kettő félében öltözködhetsz, ha mind a kettőben jól érzed magad. Szóval szerintem ha nem tudsz dönteni, végülis mind a kettő te vagy. Nem kell szükségszerűen valamelyiket előnyben részesíteni , és akkor a másikat kizárod, pedig az is tetszik.
2018. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!