Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom eldönteni, hogy mi...

Nem tudom eldönteni, hogy mi jönne be afiuknak rajtam hogy tetszek mondjuk egy páva fiunak?

Figyelt kérdés
én mindig facebookra is rakok fel jó képeket de minden ilyen helyesebb fiu aki nekem tetszik letagadtoz 156 cm vagyok 55 kg nagyon sok ugye ? milyen öltözködést ajánlanátok nekem fiuk , lányok hogy az ilyen helyesebb fiuknak is bejöjek azon kivül nem nagyon szépek a fogaim amire nem nagyon vagyok büszke . Kérlek titeket , hogy értelmes válaszokat adjatok és ne csufoljatok a válaszokat előre is köszönöm .

#mien legyen a stilusom
2014. febr. 28. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom szerintem egy ruhától nem fogsz jobban tetszeni egy fiúnak. A kisugárzásodra meg z önbizalmadra gyúrjál rá és okés lesz :
2014. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Páva" fiunak ne akarj tetszeni:DdD
2014. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. A pávák közül kb az összes bunkó szemét!:D Inkább ilysn keményebb fiúknak akarj tetszeni mert a pávák nyomik :). a páváknak a feszülős miniszoknya/egyberuha jön be magassarkúval. Ja meg ha a melledet kiteszed. De ezt nem javaslom.:) Írhatsz üzit ha gondolod aztán ott többet segítek.:) 14/L
2014. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!