Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kocsimániás fiúk mért...

A kocsimániás fiúk mért maradnak gyerekek?

Figyelt kérdés

A kocsib*zi fiúk miért maradnak örök kölykök?

akárkit ismerem így akik odáig meg vissza vannak a kocsikért annyira gyerekesek..

csak az érdekli azaz első semmi életcél és ez 30-35 évesen is... annyira gáz. ez mitől van ? leginkább volkswagennél látom ezt....



#őrület #kocsi #volkswágen
2018. júl. 4. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Jó estét kívánok.

Miért lenne gyerekes attól valaki ha szereti az autókat?

2018. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Összességében az emberek többsége gyerek marad.
2018. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

-kocsimánia

-horgászat

-extrém sportok

-mániákus forma 1 / focinézés

- számítógépes játékok, kockulás


Mindegyik egyedül és/vagy haverokkal, otthontól távol végezhető dolgok. Jó alibi, addig se kell otthon lenni, gyerekkel foglalkozni, házimunkát csinálni... Jó alibi. Plusz jól el lehet rá baszni egy csomó pénzt (horgászfelszerelés, új "feltétlen kell" kütyük a géphez stb)


Természetesen nem mindenki ilyen, aki szereti ezeket a dolgokat, de eléggé tipikus jelenség a férfiak körében.

2018. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

#3: Ezek nem arról szólnak, hogy nem akar az illető a családdal lenni, hanem egy hobbiról. Ha megnézed az általad felsorolt hobbikat, pont annyi egyedülállót fogsz köztük találni, mint házast.

Nőkre pont ugyanúgy jellemző a kozmetikus, a sminkes, a wellnesshétvége, a csajos pletyizés és hasonlók.

Ezek nem az alibiről szólnak.

2018. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
legalább van valami hobbija, vagy minden felnőttnek besavanyodottnak kell lennie, és csak dolgozni, enni, aludni kell?
2018. júl. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

És akkor kérdező, te mitől vagy felnőtt, hm?

Mert ítélkezel?

Te viszont nem gyerek vagy, hanem egy egoista, pökhendi ember.

2018. júl. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Én motorb*zi vagyok, és imádok kölyök lenni. Voltam felnőtt férfi is és nem tetszett. Rettenet komoly arccal kellett járkálni, meg ki ha én nem. Aztán előadni a nőknek a zorall sikeres embert. Hú, de fárasztó volt.
2018. júl. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon felre ertetek engem , vagy csak ti is ilyenek vagytok es azert lazadtok fel :)

Szoval , nem azt mondom hogy ne legyen hobbyja , mert legyen mindenkinek van , DE van akik atesnek a lo tul oldalara . Es en ilyenre gondoltam !

Szeretni lehet az autot , de amikor mar minden arrol szol , amikor mar az viszi el az osszes penzt ( es tegyuk fel a csaladnak kellene ennivalora) meg ilyen tuning olyan tuning 100,200 ezrekert mert “az a meno “ a tobbi ilyen gyerek koreben , az mar nem normalis dolog.!

Es nem erre voltam kivancsi amit irtok, hanem hogy az ilyen “pasik” miert nem nonek fel sosem?

Akarkit latsz aki ilyen kocsi megszallott (99%uk) annak nem latsz csaladot,gyereket,komoly kapcsolatot hiaba van ott hogy 25-35 eves...

2018. júl. 5. 08:48
 9/13 anonim ***** válasza:

"Akarkit latsz aki ilyen kocsi megszallott (99%uk) annak nem latsz csaladot,gyereket,komoly kapcsolatot hiaba van ott hogy 25-35 eves..."



Mert talán így élvezi az életét, erre nem gondoltál még? :D

2018. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

A felnőttségnek nem nem feltétele a család, a gyerek, de még a komoly kapcsolat sem. A felelősségvállalás viszont igen. Tehát a kérdezőnek abban igaza van, hogy HA MÁR van családja, akkor ne ba.ssza el hülyeségekre a pénzt. Először a gyereknek kell kaja, ruha, tanszerek, satöbbi. Aztán lehet a hobbira költeni.


És hogy mért csinálják ezt egyesek? Nagyon egyszerű: azért, mert megtehetik. Senki nem vonja felelősségre őket.

2018. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!