Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért járnak mindig jól az...

Miért járnak mindig jól az elkényeztetett, életképtelen gyerekek? Milyen világban élünk?

Figyelt kérdés
Szörnyű. Egyetemre járok. Az egyik srác, aki szaktársam, (együtt fejeztük be a második félévünket), ma egy beszélgetés során megkérdezte, hogy mi az a B.A. képzés, majd hozzátette, hogy mi most, ugye M.A.-n vagyunk? Ez a legelső évünk az egyetemen, B.A. képzésen van már egy éve, és fingja sincs róla. De a családja vett neki egy lakást Budapesten, hogy itt tanulhasson, meg vettek neki saját kocsit is, tehát gyakorlatilag mérföldekkel előttem jár az életben annak ellenére, hogy lövése se volt, hogy ő B.A. képzésen van az egyetemen. A világát se tudja a gyerek, de már van egy háza, meg autója, míg én otthon élek, és azt se tudom, bele merjek-e kezdeni a jogosítványba, mert munka mellett se biztos, hogy elég rá a pénzem, pedig nem iszom el a "vagyonomat", csak a mindennapi szükségletekre költök.
2018. jún. 14. 20:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Üdv Magyarországon.
2018. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
:(
2018. jún. 14. 20:20
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, hallottál már Balázskáról? Sok Balázska országa vagyunk, itt ők tudnak érvényesülni. Melóhelyen is azok kapnak nagyobb fizetést, akik a legkevesebbet dolgoznak és ez nem vicc sajnos!
2018. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Sajnos persze eddig is tudtam, hogy rohadt gáz a helyzet, de ez most akkora sokk volt...
2018. jún. 14. 20:24
 5/35 anonim ***** válasza:
66%
És mindjárt megjelennek az ostoba élősködők akik irigységgel,féltékenységgel fognak megvadolni mert tisztán látod a dolgokat .
2018. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Hát, nem fogok hazudni, tényleg irigy vagyok. Hogy valakik ennyire bénák legyenek, és mégis BMW-vel, Audival, Mercivel furikázzanak, stb, pedig azt se tudják, milyen képzésre járnak az egytemen...:D
2018. jún. 14. 20:30
 7/35 anonim ***** válasza:
38%
Hozzáteszem, sok női Balázska is van... Szinte az összes csinos csaj valamilyen protekciós melóból él elég magas szinvonalon...
2018. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
41%
Azért az tiszteletreméltó, hogy felvállalod az irigységedet, míg az 5-ös válaszoló eljátssza a kenetteljes igazságőrzőt.
2018. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Mind a két nemnek megvannak a maga mintapéldányai.
2018. jún. 14. 20:33
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
#7 És ezek az üresfejű értéktelen suttyók ülnek bent a HR osztályon ,döntést hozva normalis emberek sorsa felett. De ennek a buta népnek ez kell,egy osztrák mar régen begyújtotta volna a munkahelyét itt meg csak a bólogatás megy mert egy megnyomorított nép vagyunk.
2018. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!