Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nézett? Fura?

Miert nézett? Fura?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam az utcán és rövid gatya volt rajtam ilyen bő póló és ilyen fekete térdzokni fekete cipővel és ilyen hullahoppkarika fulbevalo,sokan megbámultak az utcán és volt aki dudált és mosolygott miközben nézett. Sétáltam és velem szembe jött egy kb velem egykorú srác gordeszkaval,mentem és a faág alatt kicsit le kellett hajolnom előrefele és így súrolta a fejem a faág láthatóan erre felnéztem és a srác ilyen furán nézett ilyen kicsit értetlenül meg úgy mintha “sajnalna” vagy nemtudom ilyen megvetően..Lehet csunyanak tartott vagy a terdzokni is fura lehetett rajtam? Ugye a rovidgatyam Bem nagyon látszott a bő polo miatt,vagy a combjaim nem tetszettek a gatyában neki vagy pedig cikinek tarthatott? Félig rám nézett félig előre meg ilyen kicsit viccesen is
2018. júl. 5. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én híresen rossz képzelőerővel rendelkezem, de ahogy leírtad magad, nem tudok értelmes külsőt rendelni hozzád. Abszolút a "dafuk?!!?" kategória. Mondjuk, ha olyan vagy, mint amilyennek így elképzellek (lehet ám, hogy ennyire nem rossz), akkor az ilyen emberekre én nem szoktam ránézni, mert a perifériás látásomból tudom konstatálni, hogy az ilyen veszélyes lehet, úgyhogy én nem vágnék semmilyen fejet. Meg amúgy srácokat így látni is borzalmas eléggé, de lányoknál aztán tényleg szörnyű. De nyilván ez csak az én véleményem, ami nem érdekel senkit, de le lehet pontozni nyugodtan, ha attól jobban érzed magad. 😅


Viszont alap szabály, hogy soha ne foglalkozz más véleményével, így az enyémet is kakkantsd hanyatt magasról, az a lényeg, hogy te érezd magad jól. Ha ilyen külsővel érzed jól magad, akkor legyél így, viszont akkor tudd, hogy ez az emberek többségének nem fog tetszeni és ne lepődj meg az értetlen tekinteteken.

2018. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem a zokni lehet a gond.
2018. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó igen? Vagy csak szarkasztikusan? Lehet a nyár miatt fura a terdzokni?
2018. júl. 5. 14:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első,félreértés ne essék nem ilyen az alap stílusom csak ma ilyet akartam felvenni,nem vagyok rocker,sem emo sem ilyesmi, itt egy kép, hasonlóan festett a ruhám így neztem ki csak feketébb volt a pólóm:)

: [link]

2018. júl. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!