Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek tartod magad...

Milyen embernek tartod magad es miert?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Önzőnek és bénának, mert önző és béna vagyok.
2018. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Ha csak egy szóval kell jellemeznem magam, akkor a családcentrikus ugrik be. Nagyon szeretem a férjem, bármi van, kitartok mellette. 4 lányunk van, akik szépen fejlődnek, szeretnek engem és boldogok vagyunk mind a hatan. Számomra a családom az első, senki más nem kerülhet ez elé az 5 ember elé. Persze vannak egyéb tulajdonságaim is, pl borzasztó lusta vagyok, és néha túl őszinte. Vannnak hobbijaim, szeretem a munkám... de ha a lényeget kell kiemelni, az a család. 😊
2018. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Erősnek.
2018. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Most éppen ebben a percben leginkább megkeseredettnek.


És azért, mert életemben talán először kerültem olyan problémába, amelyet nem tudok önerőből megoldani, ennek a megoldása már túlmutat a hatáskörömön. És ezt sajnos nehezen viselem. :(

2018. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%

Idiota, bena, gyenge sz.......rkupac.


Lelki roncs vagyok mert az osztalytarsaim eltiportak. Anyukammal bantottak es ez nagyon fajt. Most padlon vagyok, de a nyaron felkaparom magamat, erosebb leszek mint valaha voltam es megfizetnek mindenert!

2018. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%

#5 vagyok a masodik legfontosabb dolgot, amiert lelki roncs vagyok , kifelejtettem.


Egy 60 eves ferfi allandoan faggatott az erdeklodesi koromrol, aztan letapizott..es az en erzekeny lelkemnek ez is rossz volt.

2018. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Változó, ebben a pillanatban egy életképtelen sz*rnak érzem magam, mivel éppen beteg vagyok, és ágynyugalom van.
2018. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kedves mert kedves vagyok :)
2018. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Én egy emberi roncsnak. Akinek nincs veszteni valója, ezért sajnos mindenre képes. A lelkiismeretem bánt de kevésbé érdekel mint az életem.
2018. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Alapvetően jóindulatú, a végletekig naiv és türelmes, segítőkész, okos, empatikus ember vagyok. Viszont a volt osztálytársaim és a szüleim gondoskodtak róla, hogy a kommunikációs képességeim a nullával legyenek egyenlőek és egy kis visszahúzódó, gyökér gyerek legyek, emiatt a mai napig sokszor félreértenek az emberek és butának, bunkónak hisznek. Nincs önbizalmam, önbecsülésem, nem szeretem magam és titkolom, de irigy vagyok azokra, akik nálam szebbek, jobbak.
2018. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!