Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a pride-ról?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne támadjatok hogy homofób vagyok... Csak kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok erről, helyeslítek vagy sem...
2018. júl. 7. 11:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
Nem helyeslem. Semmi bajom a melegekkel, de azzal van hogy mutogatják magukat. Szokták mondani ugye hogy a heterók se vonulgatnak fel hogy mutogassák magukat hogy heterók. Nem értem miért nem tudnak megülni a seggükön a melegek
2018. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%

Kicsit b*zis :D


Egyébként meg ellenzem, annak ellenére, hogy biszex vagyok. Felesleges mások arcába tolni az ilyesmit. Főleg, hogy többségében pont azok mennek pride-ra akiknek nem kéne, miattuk csak mégrosszabb a melegek helyzete, jobban elítélik őket... de hát ez van.

2018. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem kezelik hétköznapinak, hogy valaki meleg sose lesz az. A Pride a homofóbia legfőbb oka
2018. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%
Istenem ez a közhely puffogtatás... De,képzeld el kedves 1-és,hetero felvonulás minden nap van 0-24-ben.Mikor egy hetero pár kézen fogva sétál,vagy csókot váltva köszönön el egymástól.Na én ezt nem merem megtenni.És ezen van a hangsúly hogy nem merem.Félek hogy valaki beszól,megüt,vagy legrosszabb esetben a páromat bántja.Ezen felül: megülnék a seggemen,ha a párommal összeházasodhatnánk,gyermeket fogadhatnánk örökbe és az emberek legalább 60-70 százaléka nem lenne teljesen homofób és elítélő velünk minden élethelyzetben,ha a munkahelyem nem kéne szigorúan titkolnom hogy ki a párom,stb. stb. De persze ehhez kell némi empátia hogy valaki kicsit is átérezze a helyzetet.
2018. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem helyeslem, pride nélkül is elfogadom a melegeket. De más politikai felvonulást sem helyeslek. Sok értelmesebb, hasznosabb programot lehetne ezek helyett szervezni.
2018. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
49%

5-os, a heterok nem zaratnak le egy egesz utcat es pavatollakkal a hatsojukon provakaljak a jonepet.


Vannak ertelmes melegek akik ugyanugy elitelik a pridos ***zikat.

MIert nem rendezuk lassan egy pedofil felvonulast is? Ok sem tehetnek hogy mas a hajlamuk, ok is emberek, fogadjuk el oket is nem?

2018. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok. 5-ös, nagyon ostoba vagy. Akik elítélik a melegeket azok ugyanúgy ostobák. Akik elítélik a pride-ot azokkal maximálisan egyetértek, és ahogy más is mondta, sok olyan meleg van aki szintén nem ért egyet ezekkel a felvonulgatásokkal. Szerintem is csak rosszabb képet ad a melegekről. Semmi értelme az egésznek, nem érnek el vele semmit csak azt hogy a normális embereket (legyen az heteró vagy meleg) felbosszantják vele. Te ugyanúgy elköszönhetsz szájrapuszival a párodtól mint egy heteró, normális ember ezért nem fog megütni. Ha heteró párok nyalják falják egymást az utcán attól ugyanúgy hányingerem lesz mintha melegek tennék. Egyikőjüknek sem kellene mutogatni magukat, ez mind a négy fal közé való.
2018. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem minél inkább erőltetik a prideot, annál többet ártanak saját maguknak.
2018. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem én leszek a legjártasabb kommentelő, ugyanis sem LGBT+ tag nem vagyok, és nem is vagyok környéki lakos. Sőt ma még be se kell mennem a belvárosba.

Szerintem nem ízléses amit páran ott művelnek, de ettől mindenkinek a szólásszabadsághoz és tüntetésszabadsághoz való jogát fontosabbnak tartom mint hogy mennyire ízléses a dolog.

Abban teljesen igazuk van a pride mellett érvelőknek hogyha őket betiltjuk a közlekedésre, illetve a környéken élők nyugalmára való tekintettel akkor minden más felvonulást is tiltani kell. Szóval vagy mindent, vagy semmit.


Viszont abban nem vagyok biztos hogy hatásos. Személy szerint azt tapasztalom hogy ez az úgymond "erőltetés" inkább ellenéreztet vált ki az emberekből. Emellett az embereket nem lehet arra erőltetni hogy ne legyen valamiről negatív véleményük. Sokszor olvasom neten hogy addig fogják csinálni amíg nincs meg ahoz a joguk hogy végig menjenek az utcán kézen fogva anélkül hogy megbámulnák őket. Na ez nem egy jog. Nekem sincs meg ehez a jogom, mert az azt jelentené hogy a többiek jogát korlátoznám hogy rám nézzenek. Nonszensz. Az emberek mindig megnézik ami nem hétköznapi. Nem hozhatjuk törvénybe hogy büntetés járjon érte hogy megnézzék az embereket.

Az ilyen kijelentések és erőszakoskodás miatt nem lehet normális párbeszédet folytatni a tényleges problémákról, mint a házasság, örökbefogadás kérdése. Mert így mindkét oldalon érzelmekkel vitáznak az emberek az érvek helyett. Az pedig egyenes út a földi pokolba.

2018. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%

pontozások alapján tele van az oldal ratyikkal, meg lszbanyákkal...

Gondolom ezek a lények adnak ötleteket a hetero emberek életviteléhez itt bármely kategóriában....remek. Menjetek inkább bzifelvonulni, legalább nem itt vagytok.


Az még mindig az emberi sötétség netovábbja, ha valaki a kis százalékú devianciáját akarja erőszakkal másra erőltetni.


Amúgy sosem volt bajom a melegekkel, csak amióta tudok a leszbikus feminácikról, meg az elméleteikről, okádékom van az emberek ezen rétegétől.

2018. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!