Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a pride-ról?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne támadjatok hogy homofób vagyok... Csak kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok erről, helyeslítek vagy sem...
2018. júl. 7. 11:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, ha mindenképp kell egy ilyen rendezvény, legyen, de ne zárják le miatta a forgalmat, annyi park van, ahol ezt lehetne nyugisan csinálni, pavilonokkal, színpaddal, kempingasztalokkal. Az érdeklődőknek ez elég, akit zavar a forgalomkorlátozás, az is megnyugodhatna, a kötekedőket is könnyebben kívül lehetne tartani. Nekem egy ilyen megoldás sokkal szimpatikusabb lenne.

Van meleg ismerősöm, semmi bajom a melegekkel, felőlem házasodhatnak, gyereket is örökbe fogadhatnak, én megszavazom nekik, de nekem is csak egy x-em van, a rendezvénynek ezzel a módjával van problémám.

A jogi kérdéseket meg nem egy ilyen rendezvény fogja megváltani, arra ott vannak más fórumok, ahol folyamatosan lehet tárgyalni.

2018. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt sajnálom, hogy idén nem dobálták meg a boozikat.
2018. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!