Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a pride-ról?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne támadjatok hogy homofób vagyok... Csak kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok erről, helyeslítek vagy sem...
2018. júl. 7. 11:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
8%
#20 menj inkább és nézd a házasodik a gazdát, vagy valamelyik főműsoridőben leadott hetero vonaglást...
2018. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én például nem vagyok meleg.
2018. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
26%
Végre valaki :D
2018. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
20%
Végre valaki, mégis az én véleményembe vered a csúfot, hogy mindenhonnan a melegség folyik, és ez unalmas. Közbe sehonnan nem folyik, csak van.
2018. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%
Nincs vele semmi bajom. Sok-sok éve csak egy kis békés séta az egész, már a kamionokat is kiutálták a habzó szájú homofóbok, akik szerint mindent résztvevő egy szál pávatollban riszálja magát végig az Andrássyn. Sosem értettem, miért kell fröcsögni, évente egyszer ki lehet bírni azt a három-négy órát. A bőszen b'zizó ellentüntetőknek tudnám ajánlani, hogy ha már úgyis arra járnak, csináljanak inkább valami hasznosat, például ültethetnének néhány új fát a keresztbevágottak helyett, amíg a melegek buliznak egy kicsit. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda, vagy menjen kirándulni, az ingyen van, és gyűlölködés helyett remek kikapcsolódást kínál egy hosszú hét után.
2018. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
44%

Ellenzem, mert provokációnak tartom.


A mutogatás egy dolog, bár azt is ki lehetne emelni. De a provokációnak azért tartom, mert egyik éven pl egy papnak öltözött olasz is volt és Nagymagyarország szivárványszínnel, "nemzeti érzelmű fasz*zopók" aláírással.

[link]


+ Egyik éven "Emma" a Mónika Show-ból bedrogozva átkerült az ellentüntetőkhöz és ott játszotta az agyát, nem beszélve sok hasonló provokatív dolgokról.

https://www.youtube.com/watch?v=PJPEPL-OeI8


Ez a rendezvény nem az elfogadást favorizálja, hanem egy sima provokáció. Végeredményben meg pont emiatt ők ártanak legtöbbet a melegeknek - szerintem szándékosan.

2018. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó vagyok


Kedves liberáltak és társaik. Le lehet pontozni nyugodtan, de attól a belinkelt kép és videó önmagáért beszél.

Ócska provokáció a pride, és nem változik, ha lepontoztok.

2018. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%
100% provokáció... utálom, és a normális melegek zöme is irtózik tőle.
2018. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
31%
Én meg azt gondolom, hogyha nem mutatjuk az évben legalább egyszer, egy napon magunkat, akkor úgy kezelne a többség, mintha nem is léteznénk. Pedig a világnak muszáj tudnia a más dolgokról, és muszáj lenne elfogadniuk. A pride szerintem meg a lélekre is hat. Jó olyan helyen lenni, ahol elfogadnak, és olyanokkal. vagy körülvéve, akik hasonlóak, mint te. Jo vannak idióták ott is. De hol nincsenek?? Szerintem a pride egy jó dolog.
2018. júl. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A Pride egy ugyanolyan fesztivál, mint bármelyik másik.
2018. júl. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!