Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó-e, ha egy srác autóval és...

Jó-e, ha egy srác autóval és motorral is rendelkezik?

Figyelt kérdés
Van akinek lehet nem is jelent semmit, mert először is le kell tenni a vizsgákat.
2018. júl. 8. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmi jelentösége, senkit sem érdekel, sem elönye, sem hátránya nincs, kivéve, ha felvág azzal, hogy autója is van meg motorja is - akkor enyhén szólva undorító!
2018. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A golddigger punettik biztos jobban tapadnak.
2018. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az alapján lesz a 'fiúd' /párod/férjed?!?😨

Ez hülyeség!

2018. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez jó vagy rossz? Az előny, ha van vagy egy autó, vagy egy motor, mert úgy nem kell buszoznod állandóan és gyorsan el tudsz jutni A-ból B-be. Az hogy neked mindkettő van, semmi extrát sem ad. Te lehet jobban érzed magadat, hogy van ez is meg az is. Párválasztásnál nálam ez biztos nem lenne egy szempont.
2018. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És mindezeket te tartod fenn, vagy anyuci meg apuci?

Szerintem a második, bocsa ha tévedek!

2018. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy, hogy milyen autó vagy motor... nem mindegyik izgat fel
2018. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van pénze és igénye autóra, motorra, akkor legyen neki.

Ha van rá pénze, de nincs rá igénye, akkor ne legyen.

Ha van rá igénye, de nincs pénze, akkor gyűjtsön pénzt és vegyen.

Ha sem pénze, sem igénye nincs rá, akkor nincs is semmi probléma.

Senkihez nem fogok kevésbé vagy jobban vonzódni amiatt, hogy mije van. Ha nekem szükségem lesz autóra, akkor veszek magamnak, nem várom, hogy mások fuvarozzanak. Őszintén szólva motoros férfival nem is ismerkednék, nincs kedvem folyamatosan azon stresszelni, hogy vajon ma hazajön-e, vagy elütötték.

2018. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Marmint milyen ertelemben jo e? Ha motoros autos manias tarsasagod van, ott biztos jo. :D de nekem aztan meselhetsz a motorodrol 1. Nem erdekel 2. Nem vezetek motort - igy erdemben nalam nem sokra mennel vele ;). Jogsim az van, de az autok se erdekelnek annyira. Esetleg a veteran autokat szeretem megnezni, azok szepek. De nem ettol fugg a boldogsagom, es en nem is biztos hogy akarnek. Egy kertes haznak mar jobban ;)


29N

2018. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ezzel akarsz csajozni jó (mármint, ha elég az a szint amit ilyenekkel lehet fogni), ha mindkettő egy lepukkant sz/r akkor inkább gáz.

Nekem is lehetne mindkettő, de inkább egy darab ritka sportkocsim van, így érzem magam jobban, az meg nem érdekel, hogy ez másnak megfelel-e. Elismerő pillantásokat begyűjtöm és ennyi.

2018. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!