Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek pozitív vagy...

Szerintetek pozitív vagy negatív, ha egy srác művészi hajlamokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés
A 20-as évei elején járó srác vagyok, és viszonylag nagy művészi hajlamokkal rendelkezem, többek között gitározok, énekelek, írok, és fotózni is szoktam. Elég sokan tehetségesnek tartanak, ugyanakkor azt látom, hogy ez eléggé megosztja az embereket. Vagy nagyon kedvelik amit csinálok, vagy furcsának tartják. Szerintetek ez előny vagy inkább hátrány? :) Kis kiegészítésként zenében főként a rock/pop-punk és akusztikus műfajokat kedvelem. Ha pedig vki a külsőmről érdeklődne, az átlagos, öltözködésben pedig főleg divatos ruhákat hordok, de igyekszem egyediségre törekedni. Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2013. dec. 8. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak pozitív lehet:) a zenei ízlésed egyébként jó:P:)
2013. dec. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
értelmes embereknél szerintem közömbös..
2013. dec. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív. A "művészeted" megosztó inkább, nem a tény, hogy rendelkezel ilyen tehetséggel. A művészet nagyon meg tudja osztani az embereket, gondolj csak arra, hogy mi van, ha két ember totál más zenét szeret...
2013. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi szabadidőd marad a művészetek mellett, mert az sem mindegy.
2013. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :) (Különösen az elsőét. :D)


4-es válaszoló: Amennyi kell, annyi szokott maradni. Viszonylag sok időt töltök a családtagjaimmal, barátaimmal, és havonta átlag két alkalommal bulizni (vagy koncertre) is el szoktam menni. + rendszeren sportolok. :)

2013. dec. 8. 01:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp pozitìvum..az ilyen ember már rossz nem lehet:)

persze lehet ezt csak azért mondom mert émis ezeket csinálom az ìráson kìvül. 16/L

2013. dec. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért elég nagy szakadék van a hangszeres zenészek és az énekesek között.

aki meg a kettő együtt...hát.

szóval az igazán pozitív az a hangszeres zenész,aki néha kornyikál is ha elég ittas.

ezt nehéz elba-szni,míg egy énekes simán lehet ripacs sokkal könnyebben.

2013. dec. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez pozitív, mert én is a művészvilágban dolgozom. Bár az tény, hogy az ilyen embereknek elég kevés idejük van a partnerükre sajnos. Persze azért azt nem mondom, hogy csak azért, mert valaki művész, összejönnék vele, de mindenképp pozitív! :)
2013. dec. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Művészetis vagyok már 6 éves korom óta, ezalatt nem egy ilyen sráccal találkoztam. Semmi baj nincs velük, én nagyon bírom őket, egyszer még jártam is eggyel :)
2013. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább az nem mindegy, milyen szinten űzöd a dolgot és ez milyen hatással van a személyiségedre! Mert ha élsz-halsz azért, amit csinálsz, de úgy érzed, hogy ez "megosztja az embereket" (nálam ez inkább azt jelenti, hogy többen vannak negatív véleménnyel Rólad, mint pozitív, tehát annyira tehetséges mégsem lehetsz), akkor ez visszaüthet később. Ne érts félre, szerintem nagyon fontos, hogy az embernek legyen hobbija, kedvenc időtöltése, de azt tudja helyén kezelni! Én például írogatok ezt-azt (történetek, kritikák stb.), és bár nekem ezek fontos dolgok, mégsem rakom ki a kirakatba, és nem omolnék össze, ha negatív véleményt kapnék róluk, mert nem ezekkel akarok kitűnni a tömegből.
2013. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!