Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek félénk és...

Hogyan ne legyek félénk és gátlásos? 20/L

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Rövid távú megoldás: alkohol.


Hosszú távú: sok pasizás, menj bele minél több kalandba, és majd belejössz.

2018. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Elmész olyan helyekre ahova félsz bemenni, például szexshop és egyből kéred a legnagyobbat megtekintésre, majd megkéred az eladót hogy pontosan magyarázza el neked hogy mire való.
2018. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy az vagy?
2018. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3# Ezt az ember tudja :) - Szintén egy 20 éves erősen gátlásos és félink személy.


Én most pont egy mélyponton vagyok, de egyszer más sikerült rövid időre előhoznom a magabiztosságomat.


Ezt rengeteg sportal, diétával és szimplán egy izmos szép testel értem el, meg egy acél erős jövőképpel.


Majd egy részleges izomszakadás miatt sokáig elvesztettem a motivációmat és inkább a tanulásra koncentráltam, de tudva, hogy hogyan nézhetnék ki és milyen jól érzemtem magadat a bőrödben amikor fitt voltam és tapasztalva, hogy az embereknek mennyire más reakciójuk van különféle helyzetekben a kinézeted alapján, talán a legroszabb állapotomban vagyok metálisan talán azért is vagyok most itt...


Már felgyógyultam a sérülésemből, szóval ugyan úgy testmozgással próbálom most elérni, hogy jól érezzem magamat a bőrömben és az egyetemi szakom plusz érdeklődésem adtak jövőbeli munkámnak a kitanulására koncentrálok, hogy több szintéren érezzem sikeresnek magamat.


Szerintem ez segíteni fog, de még az elején vagyok, legalább is a mozgás terén.

2018. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó, persze, hogy érzed


de a gátlásosság az nagyon viszonylagos.


ennyiből huszonéves srácként én is tiszta gátlás vagyok, hogy nem kefélek szanaszét és nem merem odatenni a záróakkordot a fogorvosi váróban a 70 éves apám fingorgiájához..

2018. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5# Vannak fényérzékeny emberek, akiknek a szemények a fénytűrő képességük kisebb mint az átlagnak és már egy napos délutánon is hunyorognak és napszemüveg nélkül csak nehezen tudnak Aból B pontba eljutni.

(Pl.: Én ide tartozom. Kék a szemem, ez köztudottan gyakori nálunk)


Ha valakinek egyátalán nem lenne fényérzékeny a szeme, akkor vak lenne.


Itt inkább az extrémen fényérzékeny szeműekre szokták mondani, hogy nem bírják a napot.


Ugyan így az, hogy az átlag ember alap gátlásos szintjén vagy nem jelenti azt, hogy te gátlásos vagy. Itt ezt is az extrémebb példákra szokták mondani, az átlagtól távol állókra.


Ezeket szerintem könnyen el lehet határolni. Az hogy vannak gátlásaid nem tesz gátlásossá.

2018. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is olyan emberek között próbálj ellazulni (alkohol nélkül!), akikben megbízol és akik között jól érzed magad, család, barátok stb. Aztán kereshetsz barátokat érdeklődési kör alapján is pl. Az is sokat segít, ha gyakrabban mozdulsz ki és csak úgy figyeled az embereket és ha úgy adódik, akkor elkezdesz beszélni. Tudom, mit érzel, sokáig így voltam én is. Azóta könnyebb, mióta együtt vagyok a párommal, 3,5 éve. De ezt szerelem nélkül is el lehet érni, csak merj egy kicsit szabad lenni.


L/20

2018. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!