Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyáltalán létezik olyan,...

Egyáltalán létezik olyan, hogy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én valahogy soha nem találtam ilyet magamnak, egyszer volt akkor is 7 hónig a többi leginkább csak fellálngolás alkalmi kapcsolat és ebből kb 20.


Mostanra egyedül maradtam, de továbbra is csak azt látom hogy erre van lehetőségem.

Látom rá a megoldást, hogy hogyan lehet mégis de mégis mi a f..nak? Olyan mintha sehogyan nem lehetne megfelelni az ellenkező nemnek esetemben nőnek, de forditva is igaz.


Szóval egyáltalán létezik ilyen?? Mert facebookon rengeteg sok ilyet látok.


Mi kell ehhez? valahogy csak a pénz jut róla eszembe semmi más komolyan mondom.


25f



2018. júl. 8. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy komoly kapcsolathoz nem csak fellángolás kell, hanem vonzalom. Hogy több dolgot szerettek egymásban, nem csak a külsőségeket.

A pénznek pedig nem hiszem, hogy az igazi szerelemhez sok köze van, de az összeköltözés, családalapítás szempontjából nyilván fontos.

2018. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mivel nem vagy birtokában azoknak a skilleknek, amik ehhez szükségesek, így nem is látod, hogy mi kell hozzá
2018. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerencse is kell hozzá.

Meg akarat mindkét részről.

2018. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És a pénzen mi múlik? Azon veszel magadnak időt? Babám , nem lehet hogy azért nem alakult még ki komoly kapcsolatod, mert te magad gondolkodsz dilettánsként erről? ;)
2018. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

“Hogy több dolgot szerettek egymásban, nem csak a külsőségeket.”


Nem! Közös CÉLOK kellenek. Ettől lesz komoly...

2018. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Párommal 3,5 éve vagyunk együtt, nagy a távolság és a korkülönbség is, de mindennek ellenére mindent megteszünk egymásért és a vonzalom is erős.
2018. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 9. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt több három hónapnál egy kapcsolatom sem, ami nem rajtam múlott, egyszerűen nem vettek komolyan.Annak ellenére, hogy én őszintén szerettem, és ezt ki is mutattam... Azóta egyszer próbálkoztam be egy férfinál érdekes, hogy akivel meg van a hullámhossz azzal nem jön össze semmi, ez már az én pechem... Van komoly kapcsolat, de lassan én se hiszek már benne. Majd talán egyszer megtörténik amikor nem számítasz rá.

Addig meg kitartást.

2018. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!