Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáznak számít fiúként hullámcs...

Gáznak számít fiúként hullámcsatot használni?

Figyelt kérdés

Növesztem a hajamat és állandóan a szemembe lóg, emiatt iszonyat idiótán nézek ki (vagy pedig félpercenként igazgatom, ami szintén hülyén néz ki + higiéniátlan is).

Mivel a hajspray meg a hasonlók is eléggé tönkreteszik, ezért egyedül a hullámcsat tűnik jó megoldásnak, viszont soha életemben nem láttam még fiún csatot, bár tény, hogy lányokon sem mindig veszem észre (sőt..).


Mit mondotok?

18 vagyok egyébként


2018. júl. 8. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Igen, még a hosszú haj is az
2018. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Elhiszed, hogy az emberiség 99,9999999999999999999999999999999%a leszarja, milyen a fejed?
2018. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

LOL :D


Vegyél inkább valami menő hajráfot, láttam én már fiún (nem meleg) egy magyar sorozatban. Csajok ilyen butikokban, plázákban biztos fognak tudni adni neked valami pasis cuccot.

2018. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Az egyes fogyatékos, ne hallgass rá. Az a gáz ha hagyod megmondani mit tehetsz és mit nem. A hosszú hajat is lehet férfiasan hordani. Szerintem nyugodtan használd. Ezeket a feketéket észre se lehet nagyon venni.
2018. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem gáz, főleg, ha hullámos a hajad:3

De ne oldalra csatold, hanem fel. Vagy nekem a hajráf is tetszik fiúkon.:D

2018. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, tudom mivel kínlódsz, anno én se bírtam már, aztán egyszer csak azért is betettem egyet. De abszolút nem feltűnően. Mire kiértem a sarokra, kétszer is éreztem, hogy gúnyosan mosolyognak, de lehet, hogy csak én voltam paranoiás... Viszont este a vonaton néhány ilyen buliállapotban lévő hülyegyerek nem bírta megállni, és tényleg beszóltak szépet, dulakodásba, ordítozásba fajult a dolog... Aznap volt rajtam ilyen először és utoljára, mindössze pár óráig. Pedig alig látszott ki egy 3mm*3cm belőle. De ez már vagy tíz éve volt.


Hát igen, a lányok elképzelni nem tudják, milyen egyszerű életük van, nekik ugye mindent lehet.

2018. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha a sötét színű a hajad, észre se lehet venni. Ha úgy kényelmesebb, akkor hordd nyugodtan.
2018. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Hajgumi? :D


Nekem nem jon be fiukon se a hullamcsat se a hajgumi.


N

2018. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!