Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van egyeseknek "segítés...

Miért van egyeseknek "segítés kényszere", hogy segíteni akarnak akkor is, amikor nem kell, idegeneknek is? Borzasztóan idegesítő.

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Az emberi termeszetrol sok konyv szol, tobbek kozott ezt is taglalja! Ha nem akarsz buta lenni es megakarod erteni a vilagot OLVASS!
2018. júl. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A tegnapi eset azért is zavart, mert már elindítottam a mozdulatot, erre felpattant az ülésről a másik, pont a táskám alá, emiatt majdnem leborult a táska és én is majdnem kibillentem az egyensúlyi helyzetemből. Ha nem ugrál, egy mozdulattal megoldottam volna a táskám csomagtartóra felpakolását.
2018. júl. 9. 09:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezem, de bizony sokan vannak, akik inkább szenvednek, meg hatszor leejtik a csomagot, de NEEEM kell segítség.


Na, EZ rhadt idegesítő :D

2018. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tudom, vannak, akik látványosan szenvednek, az én esetem tényleg nem az volt. Jó erőben is vagyok, fitt is vagyok, el is értem azt a csomagtartót eléggé, tényleg nem kellett segítség, és ezt bárki láthatta. Ha kellett volna segítség, akkor szólok, én ilyen vagyok.

Ha tényleg ez lett volna, hogy próbálkozom, de sehogy nem megy többször sem, akkor megértem, hogy felugrik, de egyből, meg sem várta. Utólag eszembe jutott, hogy szándékosan rá kellett volna ejteni, vagy a lábára taposni, abból talán ért, hogy ne pattanjon már kapásból mindenkinek, ha nincs rá valóban oka, hogy segítsen. Rászóltam, hogy ne segítsen, szerencsére visszaült, és láthatta, hogy tényleg boldogulok, remélem, felfogta.

2018. júl. 9. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!