Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak számomra borzasztóan...

Csak számomra borzasztóan idegesítő Oravecz Nóra?

Figyelt kérdés

Nem rég' találkoztam ezzel a jelenséggel. Igen, a tibiatyás incidens miatt, bár egyikük sem a szívem csücske. Kicsit utána néztem ennek a lánynak (nem vagyok hajlandó nőnek nevezni) és próbáltam jó arcot vágni hozzá. Tényleg próbáltam. Látom a művészi értelmet a Szerb filmtől kezdve, Salvator Dalín át a Rammsteinig... de nála kisültem.

Már Paolo Coelhót sem bírtam... olyan, mintha a Bibliát olvasnám, de őt legalább lehet becsülni, mert van mögötte tudás, ambíció és eredetiség. De ez a lány mit tud? Mármint szerintem gyakorlatilag van egy hatalmas közhelytára a sufniban és onnan húzza elő a kis okosságait, amelyeket nála sokkal okosabb emberek már évszázadok óta puffogtatnak. Mégis egy rakat ember nyalja fényesre a hátsóját a Facebookon. Ennyire lecsökkent a színvonal? Mindenki A szürke ötven árnyalatát szídta, meg a tini irodalmat (nem, már kinőttem belőle, meg igyekszem igényesebb lenni... néha becsúszik egy-egy vámpíros fanfiction azért), amikor itt van ez a nyafogó kislány, akit istenítenek.

Nem a sikerével van problémám, hanem azzal, hogyha megkérdezek az utcán egy embert, hogy ki az az Oscar Wilde, de Sade márki, vagy mondjuk Balzac, akkor csak néz rám hülyén. Jó, nem mintha olyan sokan ismernék ezt a hölgyet, de szomorú, hogy erre van inkább igény, holott a fenti példák sokkal többet tudnának nyújtani az embereknek lelkileg.

Csak én gondolom így? Vagy csak engem idegesít ez a lány?


2016. jún. 6. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak te gondolod így, még aránylag sokan, én is. Viszont én az ilyenekkel úgy vagyok, hogy nem vagyok hajlandó rájuk energiát pazarolni. Egyszer-egyszer még eldühöngök az ilyen ártalmatlanabb gyökerekről, ha valakiről tudom, hogy érdekli, de igaziból jobban jársz, ha csak úgy szimplán lekapcsolod magad róla. Ha már említetted a Tibi Atyát, én attól az izétől is hülyét tudok kapni, és mikor rájöttem, hogy egész egyszerűen bosszant minden egyes aspektusa, letiltottam és máris nyugisabb az életem egy fokkal. Akik szeretik, azokat úgyse lehet megváltani. Talán egyszer ráunnak.
2016. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Műveletlen, sekélyes, kulturálisan igénytelen emberek (konkrétan ebben az esetben inkább nők) nyálas, giccses szórakozása. Nyilván jól keres vele a drága, de ennek ellenére értéktelen vacak, amire kár papírt pazarolni. Akinek ennyire van igénye, az így járt.
2016. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sansa LannisterStark ***** válasza:
44%

Én megpróbáltam elolvasni a blogján egy bejegyzést, ott hagytam abba, amikor a második mondatban 3x olvastam ugyanazt a szót, és meg sem próbálta másik szóval helyettesíteni. Mint egy kisóvodás. Párdon: az óvodás unokahúgom választékosabban beszél.


Valaki szépen összefoglalta neki egy kommentben, csak letörölte, de Tibi atya blogján fenn van a teljes szöveg, ide csak a lényeget másolom.

"A ponyva mindig is népszerűbb volt, mert az emberek nagyobb része hülye, mint akik értelmesebbek. Magyarország átlag IQ-ja 93. 100 alatt szellemi fogyatékról beszélünk, ezért van az, hogy minden, ami nagy népszerűségnek örvend, mélyen kritikán aluli színvonalat és minőséget képvisel. "

2016. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3as, a 100as IQ az átlag, 80 alatt értelmileg fogyatékos az ember. Papíron 70 alatt.


Lényegében Oravecz Nóramind minőségében, mind intellektusában nem más int Tibi atya női megfelelője. Ugyanannyi értelem kell mindkettőhöz, ugyanannyira az értelmesség csalóka köntösébe csomagolja mindkettő az eladni kívánt szart. Szóval megtalálta zsák a foltját, csak azt nem tudom miért vannak annyira kiakadva egymáson.

2016. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sansa LannisterStark ***** válasza:
0%

3-as vagyok, én csak bemásoltam a szöveget, amit odaírt valaki. Oké, a szám tényleg nem stimmel, de a mondanivaló igen.

Nem ugyanaz a kettő, mert Tibi atya nem akar okoskodni, csak szórakoztatni, Nórika meg okosnak akar látszani de nem sikerül neki.

2016. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akar okoskodni, de azt teszi:D nem tűnt még fel, hogy valahogy minden emberről, embertípusról megmondja, hogy mekkora birka? Ítélkezik folyamatosan, mi denkivel szemben, aztán bebújik a "görbe tükör" és a "véletlen műve" szavak mögé... közben meg igénytelen bszósfigós vicceket posztol, ami ek kb a 10%a humoros

régen poénoldal volt, és jó volt, most viszont mások oltogatásából szerzi a népszerűségét, és leginkább úgy viselkedik, mint a kocsmájának az interaktív cégére, hisz ha megnézed, a posztjai nagyrészéhez az az üzenete, hogy menj az ő kocsmájába...

szóval de, tibiatya is okosnak, legalábbis másoknál okosabbnak tünteti fel magát, deugyanúgy szenny, amit közvetít, csak agtesszív szenny, míg a nóráé érzelgős szenny:D

ezért mondom, hogy a nóra a tibi nöi megfelelője

2016. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, azért Tibi atya is megér egy misét. Ugyanakkor kifejezetten intelligens emberek vezetik, ocsmány módon. De nem ez a lényeg.
2016. jún. 7. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit ez a Nórika csinál, az olyan, mintha valaki felénekelné a Béreslegény jól megrakd a szekered című dalt, aztán saját műveként kiadná és meggazdagodna belőle.
2016. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!