Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összejönnél olyan emberrel,...

Összejönnél olyan emberrel, aki kedves, udvarias, de a nyilvános szereplése nem tetszik?

Figyelt kérdés

Nehéz egy mondatban összefoglalni, de mondok példákat, és úgy érthetőbb lesz. Van pl. egy ismerősöm, akiről tudom, hogy a legtöbb nő jóképűnek tartja, ráadásul udvarias, rendes srác. Emellett viszont egy együttest alapított, ő az énekes-gitáros, és az a bökkenő, hogy nem igazán tud énekelni, gitárosnak is max. középszerű. Ezt azonban senki nem mondja meg neki (én nem vagyok közeli ismerőse, nem hiszem, hogy nekem kéne). Próbálnak albumokat csinálni, a suliban ki-mit-tudra jelentkezett, csinál Facebookon zenei oldalt magának, zenei versenyekre is benevez. Nem X Faktorba, de pl. a Sziget Fesztivál által szervezett versenyre, nyilvánosan fellép. És egyáltalán nem csak én gondolom róla, hogy hamisan énekel, de a szoros baráti köre nem szól neki. Vagy képzeljetek el egy youtube vloggert, akit nem tartotok színvonalasnak, de kiderül, hogy egy nagyon rendes, tisztességes, jóindulatú, humoros stb. ember. Vagy mondjuk megismernél egy stand upost, aki nagyon kedves, de a tv-ben közönséges vicceket mond, és szerinted gagyi az egész.


Szóval összefoglalva: összejönnél olyan emberrel, aki veled szemben mindig pozitívan viselkedik, a tulajdonságai, amiket kettesben tanúsít, szimpatikusak, de szerinted nyilvánosan lejáratja magát, vagy olyasmit csinál, ami abszolút nem neki való. Mindegy, hogy nőkről van-e szó vagy férfiakról.


2018. júl. 9. 01:40
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
És hogy a fenébe jött ide Justin Bieber?
2021. dec. 12. 10:55
 22/23 A kérdező kommentje:
Ja, a járás meg úgy került szóba, hogy tipikusan az a fajta srác, aki sok lánynak tetszik.
2021. dec. 12. 10:56
 23/23 A kérdező kommentje:
Viszont az egyik válaszolónak köszönöm az intelligens válaszait, tulajdonképpen ő jól leírta a dolgokat. Most visszaolvastam a beszélgetést, és igen, neki van igaza. A felülértékelés zavar. Hogy nem egy hobbiról van szó, hanem hogy ő tök komolyan gondolja, zeneakadémiára is akart jelentkezni meg minden, de közben nem gondoljuk, hogy jól tudna zenélni. Viszont én kétszínűnek érzem a barátait, akik dicsérik mindenhol, de a háta mögött megmondják, hogy nem tetszik nekik.
2021. dec. 12. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!