Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy ami régen...

Az normális, hogy ami régen érdekelt az mára már aligha?

Figyelt kérdés

Régen gyerekként imádtam számítógépen játszani, nfs, gta stb.

aztán behalt a gépem videókarija és sokáig 3-4évig asszem nem tudtam játszani, elhatároztam, majd lesz lóvé veszek egy gamer notit, most megtehetném, de már nem érdekelnek a játékok nincs rá időm, max telefonon játszok. És melette csak a munka teszi ki a napom nagy részét.



2018. máj. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam is úgy van, hogy pár napig nagyon érdekel valami, utána már lecarom. Szerintem mások is :D
2018. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az én asztali gépem 2008 körül halt be/vált alkalmatlanná játékokra, azóta nem játszottam és nem is érdekel pedig azelőtt rajongtam érte. Mostanában támadt fel újra az érdeklődésem, de majd 10 éven át nem foglalkoztatott.
2018. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze. Úgy hívják: változás.


Én is világéletemben hobbista voltam. Mindig voltak szenvedélyeim. Volt amit letettem, volt amit csak ideiglenesen, sőt vannak hobbik, amik sok évvel később visszatérnek.


Pl vasútmodellbolond voltam tinédzserként. Most is megvannak a cuccok eldobozolva, de 30 éve nem is foglalkoztam velük. De nem lenne szívem megválni tőle, talán ha mégidősebb leszek, még lesz terepasztalom és elhobbizgatok vele.


De volt olyan hobbi, amit huszonévesen letettem és 40 után jött vissza.


Meg olyan is, ami végleg érdektelenné vált.


Meg olyan, amiről csak hiszem, hogy nem érdekel már, aztán pár év után olyan elementárisan tör rám a vágy, hogy meglepődöm.


Nem kell félni a változásoktól, a dolgok jönnek és mennek az életünkben. Hagyni kell és kihozni mindenből amit lehet.

2018. máj. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére kinőttél belőle.
2018. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"de már nem érdekelnek a játékok"

Ha vannak helyette más hobbijaid akkor nem baj.

De ha érdekelne valami és csak

"nincs rá időm, max telefonon játszok. És melette csak a munka teszi ki a napom nagy részét." és ebből állnak a napjaid az már baj.

Kell valami kikapcsolódás különben tönkre fogsz menni rövid időn belül. Nem szabad csak a munkának élni.

2018. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, hiszen az ember, valtozik a korral, így valtozhat az érdeklődési köre is. Baj akkor van, ha semmi nem érdekel.
2018. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!