Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem rosszul magam, ha...

Miért érzem rosszul magam, ha ki vagyok öltözve?

Figyelt kérdés

Sokáig volt egy férfi, aki érdekelt, ezért sokszor csak azért öltöztem nagyon ki, hogy imponáljak neki, észrevegyen. Az utóbbi időben nem láttuk egymást sokáig, picit el is hanyagoltam magam, annak ellenére, hogy szerete jól kinézni. Nem vettem fel a legszebb ruháimat, mert tudtam, hogy úgyse fogok találkozni vele, akkor minek. Majd kiderült, hogy barátnője van.

Már nem érdekel az, hogy csak akkor nézzek jól ki, amikor esély van rá, hogy összefutunk, viszont már nem merek. Sok dekoltáltabb dögösebb ruhát vettem magamnak, de bulik alkalmával se merem felvenni őket, mert tudom, hogy kép készül, amit a csajok feltöltenek és ő is láthat és lehet, hogy arra gondol, hogy azért hordom őket, mert olyan akarok lenni, mint a barátnője.


2018. júl. 9. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Az utolso mondatoddal megvalaszoltad a kerdesedet. Voila
2018. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!