Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy vagy jövök rá...

Miért érzem úgy vagy jövök rá (későn), hogy rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Nagyon nehézkesen döntök egyedül,pedig egy extrovertált, jókedvű és nyitott ember vagyok.

Minden alkalommal, túlságosan hamar döntök (mert megijedek), és már többször is az lett a vége, hogy rájöttem, máshogy kellett volna döntenem.

Példa:a legjobb barátom szerelmet vallott, megijedtem és visszautasítottam, fél évvel rá rájöttem, hogy én is szeretem,de túl késő.

18/L


2018. júl. 2. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve túl gyorsan mondok nemet vagy épp igent.
2018. júl. 2. 20:33
 2/4 anonim ***** válasza:
hát javaslom, hogy használd azt a gumót a nyakadon, mielőtt megszólalsz. De ha mér elmúlt, rosszul döntöttél - akkor ne rágódj rajta, hanem tanulj belőle. A múlton nem jó sokat rágódni, mert úgysem tudod megváltoztatni, viszont sok energiát von el a jelenlétből: jelen az, amikor is döntened kell.
2018. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ember mindig utólag okos (különösen nyáron :-) ), ez örök érvényű igazság... :-) Ne aggódj kislány, lesz még nyár, lesz még szerelem! Nem késtél még le semmiről sem... :-)
2018. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyj időt, mielőtt döntesz. Inkább sokszor fontolj meg valamit, minthogy meggondolatlanul dönts. Azon viszont ne görcsölj, hogy vajon jó vagy rossz döntés volt, az úgyis csak később derül ki.
2018. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!