Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon beteg dolog, ha 16...

Nagyon beteg dolog, ha 16 evesen a 40-50 koruli ferfiak tetszenek? L

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem, majd felnősz te is.

Benő a fejed lágya, és majd kiráz a hideg ha ragondolsz, hogy egy 50 éves bácsi hozzád nyúljon.

2018. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem olyan gáz. Van apukád?

Nekem nem volt, és én is azt hittem, hogy az ilyen idős férfiak tetszenek csak. 21 évesen volt egy 43 éves partnerem kb 2 évig, de totális katasztrófa volt. Végül egy egy évvel fiatalabb párom lett. Hiába tudtam elbeszélgetni idősebbekkel, meg élveztem a figyelmüket, igazán a korban is összeillő párommal tudtunk társak lenni.

2018. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Nekem már 14 éves koromtól kezdve nagyon bejöttek a kifejezetten ápolt és sportos 30-60 éves nők, persze eközben a saját korosztályos is.


Most 20 évesen is úgy vagyok, hogy 18-60ig bármilyen korban megtalálom a szépséget. Akár 14-18 év között is egy-két esetben, de morális okok miatt türtőztetem magamat.


Szerintem, csak az a beteges ha csak 40-50 körüliek tetszenek és a korod beliek teljesen kiesnek.


Ellenkező esetben azt mondanám, hogy te is minden korosztályban meglátod a szépséget és most kifejezetten azért vágysz a 40-50esekre, mert a helyzetedből ők a legelérhetetlenebbek és úgy érzed, hogy "Jó lenne kipróbálni". Magyarul egy kíváncsi, tüzes lány vagy.


20/F

2018. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem beteg. Én is 16 vagyok és nekem is inkább a 20-on vagy 30 valahány évesek jönnek be, mondjuk 50 nem. A korosztályomból is volt, hogy tetszett valaki, de inkább az idősebbek vonzanak. Ez vagy így marad vagy kinövöd.

Egyébként apukáddal milyen a kapcsolatod? Nem feltétlen apakomplexus, de azt olvastam, hogyha egy lánynak nincs ott az apja, nem törődik vele, csak az anyjával élt, meghal vagy valami, akkor nagyobb az esélye annak, hogy az idősebb pasikhoz vonzódik majd.

2018. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem jo a kapcsolatom vele sajnos
2018. júl. 10. 16:58
 6/10 anonim válasza:

Noha ez így majd kicsit nehezebb lesz, mert a legtöbbjük már hátas, te is lehetsz boldog.


Én 17 vagyok, és 35-50 éves korisztály tetszik nekem is.

2018. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
*legtöbbjük már házas
2018. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
majd elmúlik. nekem egy időben volt ilyen mániám aztán el csendesedett ez a rajongásom az idősebb férfiak után, aztán most jó pár évem után újra előjött de most már legalább tudom mi a különbség a valódi férfi és a csak fiú között... egyszerűen lehengerlően férfias. és persze idősebb, hát ez van.
2018. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem beteg, szerintem sokakkal előfordul (pláne, akinek rossz a kapcsolata az apjával), ha mondjuk huszonévesen megtetszik majd egy harmincas, facér férfi (hidd el, addigra ők fognak már vonzani), abban már nem lesz semmi. Nagyon boldog leszel majd valakivel :) A kortársaid se maradnak örökké tizenévesek, tudom, hogy most éretlenek, de idővel változnak majd ők is, szóval ne aggódj ezen.

Nekem 19 évesen a negyvenes egyetemi tanárom volt a nagy plátói szerelmem. Persze semmi nem lehetett köztünk, de így is szép volt, én nem bántam meg. És azóta boldog kapcsolatban élek egy nálam csupán nyolc évvel idősebb férfival.

2018. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát elég fura, de be lehet tudni a tinikori agyhalottságnak. Viszont a 40-50 éves férfiak ennek a hírnek nagyon fognak örülni :D
2018. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!