Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van úgy, hogy azért...

Nektek is van úgy, hogy azért nem tudtok egy témához hozzászólni mert nincs benne tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Társaságba ilyenkor kellemetlen mert mindenki más hozzá szól reagál csak te nem tudsz
2018. júl. 13. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit csináltok?
2018. júl. 13. 18:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában másnak sincs tapasztalata benne, csak mindenki a legerőszakosabbnak ad igazat.
2018. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent megtapasztalnunk, hogy legyen fogalmunk valamiről.
2018. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En általában semmilyen témához nem szoktam hozzászólni,inkább megfigyelõ vagyok.Közben eldöntöm magamban,hogy ki mennyire okoskodik.A legokosabb az keveset beszél, tehát csakis annak a véleményére figyelek fel és csak vele társalgok, de csak röviden.
2018. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden témához meg van a véleményem, csak általában nincs olyan téma, ami érdekelne annyira, hogy becsatlakozzak a diskurzusba. Untat a cserészés, felemészti az energiámat. Inkább megtartom a véleményemet magamnak 😀👌
2018. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy mit csinálunk??? Hát kérdezünk! A kommunikáció arról is szól, h úgy alakítjuk a beszélgetést, ahogy nekünk jó, h a végén okosabbak, tájékozottabbak lehessünk.


A többi hozzászólónak igaza van abban, h fel lehet mérni a beszélők intelligenciáját a megnyilatkozásaikból.

2018. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: Ezek szerint neked, mindenről van tapasztalatod? Az igen!
2018. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan téma, amihez nem tudok hozzaszólni, én ezt egyszerűen közlöm, ha a véleményemet kérdezik.
2018. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!