Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a magyar emberekben...

Miért van a magyar emberekben annyi rosszindulat?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem sokszor, ha valaki sikereket ér el, vagy simán confident és rendben van az önértékelése, akkor megpróbálja a legtöbb ember lerángatni maga mellé.


Ha azt látják boldog, akkor megpróbálják elszedni tőle azt, amitől boldog, vagy belemagyarázni, hogy nem kéne annak lennie, ha ez sem megy, akkor akár ásóval, kapával verik szájba ( átvitt értelemben a jobbik esetben) hogy szomorú legyen.


Ha valakinek van egyéni véleménye valamiről, egy másféle rálátása valamire, nem hozzátesznek, nem segítik, vagy kulturáltan leírják hogy ők hogy gondolják, vagy tanulták, hanem ledorongolják, rátaposnak és még bele is rúgnak után.



Ez miért van?


Nem azért, de internattional fórumokon ilyet nem tapasztaltam. Éltem kint és bár az emberek nem mindig voltak kedvesek, ilyen mennyiségben nem találkoztam ezzel a negatív, sárba tipró mentalitással. Itt mindenki valami szemétdomb királyának képzeli magát.


Ez miért van?


2018. júl. 13. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért élnek ennyire álomvilágban az agyukat játszó, elkényeztetett, gazdag ficsúrok?

Jópáran feltettek már hasonló kérdéseket mint a kérdező, válaszom: menj el még Braziliába, ott nem csak le fognak húzni ha villogtatod magad, meg amid van, hanem annál sokkal rosszabbakat tesznek majd.

Játssza ott az eszét aki ezt szereti, ahol erre van vevőkör, Gazdagabb országokban, stb.

Itt, a 3 műszakos, közalkalmazotti, lófng fizetésekből megélő emberek nem vevők ilyesmire.

2018. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért ilyen rosszindulatú sok ember a magyarokkal szemben? Megfigyeltrm, ha valakit vélt, vagy valós sérelem ért, egyből az egész népre köpködnek. Rasszista bunkók.
2018. júl. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elmesélem neked kedves kérdező az én és az unokanővérem történetét:

Ő 4 évvel idősebb nálam.. Mielőtt megszülettem ő volt a kedvenc a családban,mindenki rá figyelt stb. Ennek ő örült nyilván. Megszokta,teljesen természetes volt neki. Eléggé el lett kényeztetve. Oké,megszülettem én,ő akkor volt 4 éves. Mindenki rám figyelt, ő meg a háttérbe szorult,sőt még b...tatták is,hogy ezt ne csinálja velem meg azt ne. Ő ettől frusztrált lett és irigy.... Aztán lett egy húga, aki új kiskedvenc lett a családban,mert o külsőre\belsore tiszta anyja volt,és anyukája ennek őrült. Mindig unokanővérem volt a fekete bárány a családban, és a tesojara is kicsit féltékeny volt,de vele jobb volt mindig a viszonya,mintvelem.. Már mindketten 20on túl vagyunk, de ő minden sikeremre irigy, ha van párom,akkor undorral néz ránk, nekem van munkám,neki nincs, és akárhányszor mesélek neki,hogy milyen jó,felveszi az álmosolyt, de látni rajta,hogy szétveti az ideg. Kiakartam menni külföldre melózni,és ő próbált lebeszélni róla,mert attól félt,hogy énleszek majd a családban megint a legügyesebb, legjobb,legbátrabb,hogy ilyeneket megmerek lépni.. (Ezt nem mondta de jok a megerzeseim )Rátesz egy lapáttal az,hogy ő elvan hizva,nekem pedig csinos testem van,ez megjobban kiakasztja..Tele van gyulolettel... Sajnos ezt gyerekkent rontották el nála... Ha kimutatják a szeretetüket,a törődést,ha beszélgettek volna vele,nem lenne ilyen... És sztem ezt sok gyerek is atelte otthon,azért ilyenek... En is próbáltam unokatesommal beszélni,de lehetetlen ügy. Az ilyen emberek tele vannak fájdalommal, haraggal.... 23L

2018. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ők a hibásak, hanem mindig valaki más. A lènyeg: a magyar nem akar sosem tanulni a hibáiból.
2018. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!