Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mindennapi helyzet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindennapi helyzet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2 hónapja szétmentünk barátommal, de még nála lakom. Vidéki vagyok, de pesten tanulok és megengedte, hogy nála maradjak, amíg befejezem a tanulmányaimat (már csak ez a félév). Suli mellett dolgozom, de leginkább csak alkalmi diákmunkákat találok, azokból nem tudok még egy szobát se finanszírozni magamnak, exem pedig nem kér sokat, ennyit adtam a közösbe akkor is, mikor együtt voltunk.

Viszont engem zavar ez a bizonytalanság, hogy bármikor kidobhat. Megismerkedtem egy sráccal, aki egyben az egyik haverja. Nagyon tetszik, és folyamatosan udvarol, mondja, hogy költözzek hozzá...stb. Viszont volt párom is, meg egyik ismerőse is kiemelte, hogy ezt a srácot felejtsem el. Nem tudom, mit kellene tennem.

Szakadjak el ettől a sráctól, és bízzak meg exemben, hogy nem dob ki vizsgaidőszak alatt, vagy lépjek és próbáljam meg a figyelmeztetések ellenére a másik sráccal?


2016. ápr. 14. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt a srácot elfelejtened?
2016. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát basszus ez elég furcsa helyzet, az lenne a legjobb ha mind a 2 hagynád de azt írtad nem teheted meg h bérelj egy szobát... mondani bármit lehet bárkiről, sztem ismerd meg azt a srácot :)
2016. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elég nagy nőcsábásznak állították be. Exem korábbi nőjét is állítólag "elcsábította egy körre" szakításuk után, bár ő ezt tagadja, viszont a lány meg elismeri...

Nagyon kedves, aranyos, ezért hangzik furán, hogy egy gerinctelen szoknyapecérnek írják le, aki kapcsolatban csalja a nőit, meg rongyként beszél velük...nekem ez egyáltalán nem tűnik így...

2016. ápr. 14. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az új srác is bármikor kidobhat, szóval semmivel nem kerülnél jobb helyzetbe.

Az exed pedig egy igen korrekt és nem jellemző felajánlást tett neked. Maradnék a seggemen már ebben a félévben.

Ha a nőcsábász új pasival mégsem jön be a kapcsolat, akkor hova mész?

2016. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon kedves, aranyos"


Attól még lehet szoknyapecér, sőt, emiatt buknak rá, mint te is.

2016. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontosak a tanulmányaid, akkor a helyedben meghúznám magam és kivárnám a félév végét. Az exed szerintem igazán nagyvonalú volt és nem hiszem, hogy nem gondolta át, hogy akkor innentől kezdve egy darabig még ott maradsz. Egy rossz hírű sráccal való kavarásért nem éri meg félre dobni egy ilyen ajánlatot. Ha utána is akarod, akkor majd randizz akivel tetszik, de én a diplomámat egy kósza lehetőségért nem kockáztatnám.
2016. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mondani bármit lehet bárkiről igen, de az gyanús ha nem egy ember mondja.. én is jártam így, figyelmeztettek, nem egy ember, ennek ellenére á mondom nem is olyan, meg nem is úgy viselkedik velem.

aha persze, idő kérdése. :D

2016. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!