Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogyan lehet, hogy eddig...

Az hogyan lehet, hogy eddig homokóra alakom volt, most meg gyakorlatilag comra hízok? Az idő múlása?

Figyelt kérdés

Most 21 vagyok.


A mellemből látványosan ment le és a combom, vaskos és narancsbőrös lett.


170/56


2018. júl. 14. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
átestél egy nagyobb fogyáson? mikor én leadtam 10 kg-ot homokóra lettem,de minden comb-csípőtájékra jött vissza. most felül 32/34 a méretem alul 36
2018. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
gondolod örökre olyan maradsz mint 18 évesen? szegény tévhittel élő kislány.
2018. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem örökre maradok 18,de azért a 20 elég közel van hozzá.


Igen, fogytam rengeteget, mert dialízisre jártam és 80 %-ban nem működött egy vesém se...


Minden a combomra jött vissza...


De basszus nagyon látszik a narancsbőr, nekem is a fenekemre jött vissza, hanem mimden kiló a combomra, össze is ér.

2018. júl. 14. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, sok homok lepergett a homokórán.
2018. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Anyukám konkrétan lehülyézett és közölte a LÀTHATÓ narancsbőrömre, hogy neki 60 évesen 2 gyerek után sincs és meggyanusított, hogybtuti fogyózni a karok, meg anorexiás leszek. Felhívta a doki ismerősét, hogy rólam beszélhenek.


Szeretnék újra elmenni futni is, de nem engedik, mert "fogyózni akarsz, jól tufom, anorexiás leszel".

2018. júl. 14. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, hogy 55 kilóval akarsz fogyózni. Amúgy a futás tényleg hasznos, de nehogy koplalás legyen belőle..
2018. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!