Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha egy fiú/férfi sír?

Az gáz, ha egy fiú/férfi sír?

Figyelt kérdés

Magas, erősebb testalkatú, "férfiasabb" fiú vagyok és eléggé könnyen sírok. Bevallottam egy lány barátomnak, mosolyogva azt mondta vissza, hogy "De cukiiii!". Ugyanezt bevallottam az egyik legjobb barátomnak, ő meg röhögve azt mondta erre, hogy "Tesó, b*zi vagy b*zdmeg?". Most akkor mi van? Baj vagy nem baj hogy egy fiú/férfi sír? Előre is köszönöm a válaszokat! Lehetőleg nemet és kort is!

17/F



2018. júl. 15. 00:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Tahókkal vagy körülvéve. Már elnézést.



N

2018. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, 20/f főleg 17 évesen, ebben a korban érzelmesebb vagy, én is volt hogy sírtam ekkor, de még 19 évesen is
2018. júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz.
2018. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom másokon kitölteni a dühöm, de eszméletlen, hogy néhányan hogy gondolkodnak erről (nem rátok gondolok).

A férfi is emberből van, érzelmei vannak, miért ne sírhatna? Meghalt az anyja, barátnője, akárkije, hiába férfi, az érzelmeinek nem parancsolhat. Valóban, a férfi az erősebb(általában), de ez még nem azt jelenti, hogy néha nem eshet jól neki egy kis sírás, törődés, vigasztalás. Az már mas tészta, ha 13-14 évesen sírnak mert a suli ribije csak kihasználta őket. Csak példa volt.

Úgyhogy Kérdező, nem, egyáltalán nem gáz. Megszakadna a szívem, ha a barátom úgy gondolná, hogy ő nem fog sírni amikor pl. egy családtagja temetésére megyünk.

2018. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, a barátod meg a reakciója alapján, elég "egyszerűcske" srác lehet.
2018. júl. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz. Ember vagy, érzel.

17l

2018. júl. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

Gyerekes kerdes. A te korodban meg gaz lehet, de 30 evesen mar (jo esetben) nagy ivben lexarod mi gaz es mi nem. Innen nezve meg “kit erdekel ki szerint gaz vagy sem”... amit teszel mondasz stb.

Nyilvan fiatal vagy meg nezegeted a hatarokat. Aztan a sok ellentmondas miatt mint ahoy emlitetted is megtanulsz egy fajta elvart viselkedesi normat, amihez vagy tartod magad - es atlagossa azaz unalmassa valsz - vagy eled a magad szabad eletet, amibe a siras is belefer, es ha ezen valaki haborog, max kerulod vagy le sem xarod.

Altalaban az emberek magukrol beszelnek... azert cuki a lany szerint hogy sirsz (nem a siras a cuki ez esetben, hanem hogy ezt bevallottad neki) es ezert gaz a haverodnak... mert ez NEKI gaz. O azt erzi ha sirna gaz lenne, es ezert mondja ezt. De ki mondta, hogy nekunk feltetlenul mas felelmeit, gatjait vagy cukisagat kell kovetni? Hajlamos az ember affele hajlani es annak gondolatait atvenni akiket szeretunk, aki kozelebb all hozzank... stb

Igy kb az van, hogy ha a haverod kozelebb all hozzad sanszos hogy inkabb ra fogsz hallani mint egy akarmilyen lanyra... de ha ez a lany eleted szerelme, akkor oda... kerdes az, neked mi a velemenyed? En inkabb ehhez tartanam magam. Es max disztingvalnek az eletben, ha tudom hoy haverom kigunyolna adott esetben, nem a sirast hagynam abba (mert hogy) hanem betudnam annak, hogy erzekenyebb vagyok es nem feltetlenul osztom meg vele ezeket.

2018. júl. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten én is "cukinak" találom, de ez igazából elég rossz szó rá, inkább arról van szó, hogy megérint a dolog, mert tudom, hogy ti az idióta társadalmi nyomás miatt mindenáron tartani próbáljátok magatokat, és ha ez nem sikerül, valószínűsíthető, hogy tényleg nagy a baj. Késztetést érzek rá, hogy azonnal megölelgessem a srácot, akit sírni látok. Aki ezt b*zisnak tartja, az meglehetősen éretlen még.

20/L

2018. júl. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Most akkor mi van?"


Most az van, hogy idióta a legjobb barátod. Keress új barátokat.


33/N

2018. júl. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom felfogni, hogy a sírást milyen alapon lehet a "gyengeséggel" párhuzamba állítani. Amikor pont ahhoz kell igazán az erő, hogy valaki vállalni tudja / merje az érzelmeit, és megélje azokat anélkül, hogy azon aggódna, vajon mit fog szólni hozzá a környezete. Ez teljesen normális dolog, ideje lenne már ezt felfogni végre szélesebb körben is.


Szóval egyáltalán nem gáz, ha gyakran sírsz, sőt... Egyébként én személy szerint nagyon tisztelem / becsülöm azt, ha valaki érzelmes. Akkor meg főleg, ha az illető fiú / férfi, mert az nagyobb ritkaságnak számít.

2018. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!