Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézhetett folyton ez az...

Miért nézhetett folyton ez az nővér?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés. Májusban bekerültem a miskolci kórházba ahol volt egy fiatal ápolónő aki állandóan nézett engem ha összetalálkoztunk. Korban hozzám hasonló lehetett (én 27 éves vagyok.) Vajon miért nézett olyan érdeklődve? Talán azért mert rajtam kívül 60 év körüliek voltak vagy mert férfi létemre hosszú hajam van. Egyszerűen nem bírok rájönni. Az kizárt, hogy bejöttem volna neki mert magasabb volt nálam kb 15 centivel. Mondjuk tőlem nem nehéz nagyobbnak lenni mert alulról karcolom a 160 centit.

2018. júl. 15. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. vagy mert ez a dolga. Ha találkozik a kórházban egy beteggel, meg kell néznie.
2018. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

-azt hitte, hogy lány vagy

-volt valami az arcodon/ruhádon

-bejöttél neki

-ismerős voltál neki

-igazából nem is rád nézett, csak kancsal

Válassz

2018. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még bejöhettél neki. Ha nem is akart tőled semmit, de tetszeni miért ne tetszhettél volna.
2018. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kórház>valami betegséged van>ő legalább figyel a betegekre (pl.: a túlzott fehér bőr utalhat vérszegénységre is);

Kórház>valami probléma miatt kerültél be>lehet, hogy van valami érdekesség rajtad (kék szem, stb.).

2018. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen kékes szemem van és sötétszőke hát közepéig érő haj. Egyébként vért is kaptam. Nem is az a gond, hogy engem nézet hanem mikor be jött a kórterembe akkor is először rám nézett (láttam) holott rajtam kívül még hárman voltak ott. Ráadásul elég hosszan nézett.
2018. júl. 15. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha súlyos beteg vagy nem árt,ha néha rádnéznek,megfigyelnek. Ez alap. Vagy lehet bejottel neki
2018. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!