Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem lehet a gond, hogyan...

Velem lehet a gond, hogyan tudok megváltozni?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam vezetni először és az oktató végig üvöltött velem. Ő egy hatalmas bunkó de most nem ő a lényeg. A lényeg az hogy eszembe jutott hogy lehet velem van a gond mert azzal kiabálnak aki hagyja. De hogyan lehet ezen változtatni? Csak mert félek a konfliktusos helyzetektől.
2018. júl. 17. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A félelem addig van amíg a bizonyos határon túl nem merészkedsz, egyszerűen csak mond meg először szépen hogy ne ordibáljon veled. Ha nem ért a szép szóból vedd elő te is a hangosabb éned. Én tutira nem hagynám magam egy idegbeteg idiótónak.
2018. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válts oktatót. Ez igaz, hogy azzal lehet kiabálni aki hagyja, de ez a tanár-diák viszony nem sok lehetőséget ad arra hogy visszakiabálj, hiszen tőle függ lesz e jogsid. Az én első oktatóm is idegbeteg volt, nagyon rosszul éreztem magam vezetés közben. Aztán oktatót váltottam, és a vezetést is megszerettem.
2018. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azóta hányszor kiabált veled?

Tettél valamit azóta?

Semmit?

2018. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Leváltottam.

2018. aug. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!