Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szarok le mindent?...

Miért szarok le mindent? Tanán, mert borzasztó gyerekkorom volt? Hogyan tudnék megváltozni és szorgalmas ember lenni?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy álmom van, de azért sem tettem még semmit, de szeretném azt, hogy ez nem csak egy álom lenne, hanem egy cél. Apám alkoholista volt, kb minden nap részeg, ezt már nem is részletezem, kb 15 éves koromig, majd utánna megszabadultunk tőle, anyámmal sem jó a kapcsolatom, szeretjük egymást, de semmilyen lényeges dologról nem beszéltünk sem régen, sem most, szóval ő csak a anyagiakat intézi, de a lelkemet soha senki se egyengette, és most ott tartok, hogy semmi sem érdekel, tanulni sem tanulok, házimunkáról ha szó van már sík ide vagyok, csak fetrengek, semmirekellőnek érzem magam, de nem változok, anyával folyamatosan veszekedek, de ő fel sem fogja, hogy mit érzek. Anyáról: anya egy jó és egy rossz példakép, azért rossz, mert egy tipikus szegény sorsú ember, aki egy végtelenül negatív személyiség, de viszont mindent meg tesz értünk, megteremt szinte mindent, amit megtud. De ennek ellenére én nem vagyok ilyen, pont az ellenkezője én pozitív, de rendkívül lusta, de ezen szeretnék változtatni, elérni azt az egyetlen célom, de valahogy nem tudok az első lépésekhez sem eljutni. Ezt csak így leírtam, nem számítok semmire, csak egyszerűen jólesett.
2018. máj. 12. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az egyetlen célod?
2018. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, te is egy végtelenül pozitív ember lehetsz.
2018. máj. 12. 13:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Grafikus szeretnék lenni, főleg animációkkal szeretnék foglalkozni.
2018. máj. 12. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

"Grafikus szeretnék lenni, főleg animációkkal szeretnék foglalkozni."


Nem olvastam végig a 300 szavas rinyálásod, de legyél grafikus, csinálj animációkat. Úgy is hiány van a grafikusokból. Hajrá.

2018. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!