Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért nem állnak...

Egyesek miért nem állnak arrébb, ha valakik a jármű belsejéből le akarnak szállni, és ezt egyértelműen jelzik is?

Figyelt kérdés
Ma alig tudtam lekászálódni a villamosról, persze már felfelé kezdtek szállni az emberek, és volt, aki meg is jegyezte, hogy időben kellett volna megindulni lefelé, csak éppen azt nem látták, hogy időben megindultunk többen is, csak éppen elállták az utat azok, akik nem akartak leszállni. Most tényleg az lenne a megoldás, hogy oldalba könyököljük a sóbálvánnyá kövült szobrozó többi utast, aki nem mozdul semerre, hogy el lehessen férni?
2018. júl. 18. 21:10
 1/8 anonim válasza:
0%
nked nem tudok mit írjak, de a világnak jobb lenne nélküled..agressziv vagy...tudod a megoldást és magyarázol...
2018. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen az a megoldás. ezek a szép szóból úgyse értenek. Vagy vágd fejbe a táskáddal.
2018. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív, csak egyszerűen felbosszantott a tegnapi szituáció. Normálisan szoktam jelezni, hogy leszállnék, de ez most egyszerűen nem volt hatékony.
2018. júl. 19. 06:37
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem akkor kell nkiállni kikászálódni, mikor beér va vinyó az állomásra.


Ha látom, hogy nagy a tömeg, már akkor elindulok az ajtó felé, mikor kihúz az előző megállóhelyről. Ennyire egyszerű, és úg van legalább egy perced elmenni az ajtóig.

2018. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így tettem, többen is leszálltak annál a megállónál, mert az egy olyan megálló, csak volt ott pár olyan is, aki gyökeret eresztett, és nem lehetett tőlük elmenni. Egyértelműen láthatták, hogy többen is le akarunk szállni, felálltunk az ülésről, az ajtó felé indultunk meg, időben... És semmi...

Majd legközelebb kipróbálom, hogy oldalba lököm az ilyeneket, csak akkor meg én leszek a bunkó...

2018. júl. 19. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert bunkók és önzők és lusták. Ennyi. Volt, hogy szóltam is egy ilyennek, hogy ilyenkor illene arrébb állni, bamba arccal húzogatta a vállát.
2018. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd le a jogosítványt!!! Probléma megoldva. Szívesen.
2018. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok, de nem megy egyik napról a másikra, addig meg valahogy közlekedni kell. :-)
2018. júl. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!