Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megtaláltam a tökéletes...

Megtaláltam a tökéletes példát arra miért nincs egyértelműen kivehető UFO (valószínűsíthetően földönkívüli eredetű jármű) felvétel, mit gondolsz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=teeRzaybrXw


3 kamerával vették fel


az első, egy 700e Ft-os kamera, a másik egy 150, a 3. pedig egy 100e forintos


ehhez képest, a mai legjobb telefonok kb a 3. szintjén vannak jó esetben ha a videófelvételt nézzük, de fotóval is kb ugyanolyan vak sötét lenne az ég


nyitott szkeptikusok véleménye érdekel, a hurrogás nem



2016. szept. 19. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd hurrogásnak, de a kamera ára hogyan befolyásolja a felvétel minőségét? Vehetsz 700e ft ért 2 megapixel felbontású kamerát is.
2016. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én 700e-ért nem láttam még 2 mpixeles kamerát


Az árát azért írtam oda, hogy a nagyjából értékét reprezentálja az adott kamerának


700ezer forint az nagyjából a legalja annak, hogy egy olyan kamerát tudjál venni, ami képes egy totál sötét eget úgy felvenni, hogy azt visszanézve, kivehető legyen a képe


vehetsz felőlem 20 milliárdért is, csak ezzel azt akartam mondani, hogy mikor mondják, hogy miért nincs egy normális felvétel, nos egyrészt, van egy rakat, feltételezd, hogy 0,00001% jó, akkor már meg is van a bizonyíték..

másrészt, azért nincs több, mert az átlagembert nem érdekli annyira téma, hogy másoknak bizonygassa, éppen ezért nincs nála egy 700ezer+ ft-os kamera kéznél


igen vannak még éjjellátó kamerák, erre a speciális célra, azokkal lehet olcsóbban is, de azokat még ritkábban veszi meg az ember

2016. szept. 20. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez a hiten dől el, a témához való viszonyulásban. Aki nem hisz ebben az egészben, annak semmilyen kép nem jó. Ha például jó minőségű képet mutatunk nekik, amelyen tisztán kivehető az azonosítatlan repülő tárgy, akkor arra ráfogják, hogy hamis.


Egyébként sok esetben még szürkületben, illetve gyengén megvilágított helyiségekben is csak olyan felvételeket lehet csinálni, amelyen már szinte semmi sem látszik. Itt most bármire gondoltam, nemcsak ufokra. Tehát még sötétnek sem kell lenni ahhoz, hogy semmit, vagy alig valamit lásson az ember.

2016. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyes legújabb mobilok kamerái már elég fényérzékenyek és adnak olyan képet mint a felvételen a jobbak. A nagyon régi kameráké tényleg olyan mint a 3. felvétel.

Kamerától függetlenül a videón látható fényekkel kapcsolatban leírom mit gondolok. Arrafelé a fények eredete lehetett katonai gyakorlatozás vagy űrhajózási magáncég fel és leszállási kísérletei egy úszóplatformra. Nem minden ufo ami fénylik.

2016. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért is csak fény formájában jönne ide az összes ufo? Mert ugye kézzel fogható tárgyakat még nem sikerült lencse végre kapni. Ezek az égen cikázó fényjelenségek, lehetnek az úrszemétről a légkörünkre vetített képek. Amíg senki nem bizonyítja, hogy az valóban fogható, tapintható tárgy, addig azt kell elfogadnunk, hogy csak szimpla képeket látunk. Mint a mozivászonra kivetített képek, filmek. Ebben az esetben a mozivászon a légkörünk, a vetítő az a parányi tükrös felület ami a világűrben szinte rendszertelenül kering.
2016. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodunk,az ezzel kapcsolatos bizonyítékok és cáfolataik mind feleslegeseknek bizonyulnak!
2016. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!