Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a mai lányok egy...

Miért ilyen a mai lányok egy része?!

Figyelt kérdés

Tudom nem az összes, de vegyük példának az osztályomba járó lányokat. 21 lány jár az osztályba és ennek kb. a 70%-a ri.anc, ku.va és stb. módjára viselkedik. Már szinte egyik sem szűz ahogy hallom és elviselhetetlenül viselkednek. A kihívó öltözékük és a 10 réteg smink akkora magabiztosságot ad nekik, hogy mindnekit arrébb löknek, közben sík hüly.k.

Az osztály normálisnak mondható részéről tusomást sem vesznek, vagy ha néha megtisztelnek minket, hogy hozzánk szólnak, akkor is csak megjegyzésekkel és sértésekkel dobálóznak.

Arra vagyok kíváncsi, hogy mégis mi a fene válthatja ezt a viselkedést???🤔


2018. júl. 18. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Az még csak hagyján, de miért van az, hogy a pedofilok, terroristák, gyilkosok, erőszaktevők, nekrofilok és zoofilok, szektavezérek többsége férfi? :/
2018. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
39%
2018... Nem tudom mért lettek ilyenek. Vissza a 80-as éveket!!
2018. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Hanyadikos vagy?
2018. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. Ez nagy igazság, de ne kalandozzunk ilyen messzire. Jó nyilvan amit írtál az súlyosabb dolog, de nekem csak ennyi volt a kérdésem. :D

2. Van benne valami🤔 jó lenne visszamenni egy kicsit.

2018. júl. 18. 22:20
 5/17 A kérdező kommentje:

Most megyek 10.be

16F

2018. júl. 18. 22:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a média nyomására, másrészt egymást is "okosítják". "Mindenki lúzer, aki nem milliomos, és rocksztár". Én is vissza akarom kapni az okostelefon előtti idők kedves lányait. De félek ez már elveszett.
2018. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó, hogy mondod. Okostelefon... Nyilván manapság sajna elengedhetetlen. De ha látnátok mit vált ki belőlük ha csak 45percig nem lehet náluk...
2018. júl. 18. 22:23
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rendes lányok is csak ők nem annyira feltünőek
2018. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen. Persze, hogy vanank. Én ezt tudom is. Itt az a probléma, hogy lassan sokkalntöbb lesz az olyan amit leírtam éy nem értem miért.

Persze, hogy vannak rendes lányok is. Én is ilyenek között keresgélek magamnak párt.

2018. júl. 18. 22:27
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

"okostelefon előtti idők kedves lányait."


ekkora lózungot...

2018. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!