Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire taszító, ha valakinek...

Mennyire taszító, ha valakinek hiányzik az egyik foga?

Figyelt kérdés

Ki kellett műteni az egyik fogamat (felső 4.) és nem feltűnő, de azért látszik. Emiatt nagyon rosszul érzem magamat, nem merek mosolyogni, nevetni stb., mert nem akarom, hogy bárki is észrevegye, de ez így nagyon rossz. Sajnos még így is lesz egy darabig, mert most nincsen pénzem implantátumra.


Mennyire hátrány ez barátkozásnál, ismerkedésnél? Ti elítélitek az ilyen embert? Taszítónak találjátok?


2018. júl. 19. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb lesz, ha pótlásig emigrálsz egy lakatlan szigetre, mégis hogy gondolod, hogy ilyen fejjel normális emberek közé mennél?
2018. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem itélek el senkit,főleg esztétikai, vagy egészségügyi vagy anyagi okok miatt hátrányba van vagy kerül pillanatnyilag az aktuális helyzetéből adódóan.
2018. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a buta emberek szoljàk meg a màsikat.

Nem illik senkit,semmièrt megszolni,cikizni,megalàzni.

Sajnos van a környezetemben ilyen megszologatós ès a GYK-n is imàdnak megszolni màsokat pl a hejesíràsèrt.

2018. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egyáltalán nem gond. Ha nagyon látható helyen lenne sem lenne zavaró, legalábbis nekem.
2018. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon csúnya 🙁

Páromnak egy hátsóbb fogát kellett kiműteni anno még fiatalabb korában, csak simán becsúszott a helyére a többi foga, még jobb is lett neki, hogy nem feszüla sok fog. Neked eléggé elől van ez, nem tudok jót mondani 🙁


Én a helyedben elkezdenék gyűjteni a pótlásra 🙁


25f

2018. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!