Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon hiányzik a volt legjobb...

Nagyon hiányzik a volt legjobb baratnőm. Ti ezt meg tudnátok neki bocsájtani?

Figyelt kérdés
Évek óta nem beszéltünk. Pár éve nagyon megbántott. Ő gyönyörű, oda van érte minden pasi, szép smink,arc,test, göndör szőke haj. Én meg hát tök átlagos vagyok. Van egy enyhe kisebbségi komplexusom is, meg kisebb önbizalomhiány. Mindig is volt bennem egy olyan érzés, hogy nem szabad benne megbíznom. Mondjuk jól elvoltunk, mindig vásárolgattunk, iszogattunk, hülyéskedtünk, meg minden ilyen dolgot amit a legjobb baratnők szoktak. Összejöttem 1 fiúval, én akkor voltam életemben először és utóljára szerelmes. Imádtam a barátom. Rózsaszín ködben éltem. Azt hittem ő is oda van annyira értem mint én ő érte. Kezdtek furcsák lenni a dolgok. Alig voltunk 2-esben. A volt legjobb barátnőm mindenhol ott volt. Még a chat beszélgetésünk is közös volt. Én hülye nem vettem észre semmit.. Aztán jött a hidegzuhany.. Odajött hozzám a bnőm unokatesója, hogy vigyázzak a barátnőmmel, mert kipofáz, hogy dagadt vagyok, csúnya vagyok stb. Volt egy kisebb vita, de megbocsájtottam neki. Az akkori barátommal rá pár hétre pedig lefeküdtünk. Annyira szerelmes voltam.. Jött még 1 balhé. Igazából fogalmam sincs, hogy miért de volt egy nagyon rossz megérzésem. A barátom szakított velem elég csúnya módon. Jött a nyár. Minden reggel 6 másnap hajnali 4-ig bőgtem. 1-2 órákat aludtam. A hiánya felőrölt. Érthetetlen volt számomra, hogy mért szakítottunk. Hívott a barátnőm menjünk kicsit el valamerre. Másnap pedig jött a kép.. a csaj és az exem együtt.... Én annyira sokkot kaptam, hogy fel se ismertem, hogy az az exem. Egyszerűen annyira összetört bennem valami, hogy azt hittem meghalok szégyenemben. Kész voltam.. azóta a csaj kiment külföldre, 1x 2x beszéltünk pár éve, meg 1x találkoztunk, de nagyon hiányzanak a baromságaink. Azóta nem volt legjobb barátnőm. Senkivel nem voltam el olyan jól mint vele. Ti kibékülnétek vele?
2018. márc. 22. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha kibeszélt a hátad mögött az elég csúnya dolog, Pláne hogy még a pasidat is elcsaklizta.
2018. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az életbe többet nem beszélnék vele!

Velem is történt ilyen, hogy a barátom a legjobb barátnőmmel csalt, pedig óvoda óta a legjobb barátnőm volt. 7 éve történt,azóta nem beszéltem a "barátnőmmel" akkor rögtön minden kapcsolatot megszakítottam vele.

2018. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barátnő!
2018. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nem élne :)
2018. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek után kibékülni?! Ne haragudj, de nem vagy normalis.
2018. márc. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úristen te szegény:( Borzalmas lehet,átérzem. Én is hasonló cipőben jártam/járok. Én nem bocsátottam meg,2 barátnőm is csinált ilyet. Hidd el,mai világban csak magadban bízhatsz igazán. Az ilyen emberek hamar rádöbbennek mekkora baromságot csináltak,és hogy milyen barátnőt is veszítettek,de nem lesz merszük bevallani. És ki tudja,lehet még egyszer megtenné,arra pedig nincs is szükséged,ugye? Én a családomban találtam meg amit barátnőkben kerestem. Talán neked is jobb lenne.
2018. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!