Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kirekesztő, rasszista, a...

Kirekesztő, rasszista, a külső alapján gyorsan ítélkező ember vagyok. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
A hiba bennem van, valszeg az alacsony önbizalmam is rátesz erre egy lapáttal. Akik nem ilyenek, vagy már legyűrték ezen rossz tulajdonságokat: hogyan tudnék ezen én is változtatni?

2018. júl. 19. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Miért kellene ezen változtatni?
2018. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert rájöttem, hogy ez az út sehová sem vezet. Szerintem már egy, a szüleimtől berögződött mintát követek. Szeretek új dolgokat tanulni, és emberileg és szellemileg is fejlődni. És ezek olyan tulajdonságok, amiket szerintem meg lehet változtatni.
2018. júl. 19. 20:56
 3/6 October15 ***** válasza:
74%

Életösztönnek hívják. :D Ha konkrét politikai ideológiáról van szó akkor passz.. gimi és az egyetem megtette a hatását. :D


Mióta lejöttem a world of tanksról már a lengyeleket sem akarom kiirtani. :D


26F

2018. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Pozitív csalódásokkal. Ismerkedj olyan emberekkel akikkel szemben előítéletes vagy és ha találsz köztük olyat aki megborítja az előítéletet, az már jó kezdet.
2018. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert kellene ezen valtoztatnod? Maga a rasszizmus az egy termeszetes fajta vedo mechanizmus.A sajat "falkadat" preferalod.Nincs ebben semmi rossz csak a kivulrol erkezo idegenek tettek ezt a fogalmat ilyen negativ szinezetuve.Erdekes izraelben a kneszet is megszavazta hogy ok nemzetallam.Erdekes hogy rajuk senki nem mondja hogy rasszista,de ha te kiejted azt a szot h zsido,akkor te mar rasszista megkulonbozeto leszel.A kneszetben elhangzott h az idegenek "veszelyeztetik cion nepet" ezert kell kirekeszteni oket.Szoval ez mindenkinel rendben van csak vannak akik kimondhatjak es vannak akik nem.
2018. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok ember ítélkezik túl hamar pl. külső alapján. Egyébként az jó, hogy felismered, hogy milyen vagy és ezen változtatni is szeretnél.

Gondolj arra, hogy senki sem tehet arról hogy pl. milyen rasszba születik, ez nem döntés kérdése. Ítéld meg az alapján, hogy milyen ember, mennyire intelligens, van-e stílusa stb.

2018. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!