Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ízlenek jobban azok a...

Miért ízlenek jobban azok a szendvicsek, amiket mások csinálnak nekünk és nem magunk készítjük el?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját szendvicseimet jobban szeretem mint mások vajjal meg párizsival összetákolt vackát :D
2018. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mert abba nem tudod mik vannak és a sajátodat meg tudod és látod és te készíted el
2018. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nálam még sütisütésnél is ez van, nem tudom miért. Az enyém sokkal jobb, mint pl a másik rokon által készített (ez tény, ő szereti kispórolni az alapanyagokat és minden szörnyűséggel helyettesíteni), mégis kb undorom van a sajátomtól, mire az kész lesz kóstolás nélkül és inkább a másikét eszem.
2018. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon érdekes kérdés. Elsősorban lélektani okokból, ha egyébként te magad is finom ételeket tudsz készíteni. Az étkezésnek a ceremóniája is egyfajta társadalmi érintkezés, ahol az egyén törődést, gondoskodást tapasztal afelől a személy felől, aki számára az ételt készíti. Ha valaki szeretettel készít neked ételt, az pontosan emiatt finomabb, mert érzed, hogy benne van a lelke.
2018. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a saját parizeres zsömlém kenterbe veri az összes kézműves burgert.
2018. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:
A lustaság fél egészség. :D
2018. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt a szendvicset is szeretem, amit magamnak csinálok, de ha megyünk valahova és anyu csinál nekünk valamit, azt még jobban szeretem. :)
2018. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!