Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a nerd/geek/...

Mi a véleményetek a nerd/geek/dork típusú emberekről?

Figyelt kérdés

Elsősorban a tizen- és huszonéveseket kérdezem. Van köztetek olyan, aki (vagy barát/ismerős) beletartozik vmely kategóriába?


Még egy kérdés. Szerintetek miért van az, hogy külföldön inkább menőnek/cukinak tartják az ilyen embereket ("nerdy is the new sexy", "aDORKable", stb), míg nálunk inkább lenézik azokat akik pl.gamerek, anime vagy képregény rajongók vagy épp könyvmolyok?


2018. júl. 19. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem igénytelen, nem antiszociális akkor semmi gáz.


Viszont ha nagyon csak 1 dolog érdekli, pl:

Animék, vagy a játékok akkor unalmasak. Ha lehet vele másról is beszélgetni, van tágabb látóköre, stb. akkor semmi gond ha mellette szeret gémelni. Csak ne vigye túlzásba.

2018. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a nerd kategóriába tartozom, viszon 180 magas,90kg szakállas izmos vagyok, szóval nem nézik ki úgy mint aki 16 órás programozó maratonokat végig csinál és szereti a fizikát és matekot.


Ez előtt inkább Geek voltam. Imádtam játszani, de az egy függőséggé nőtti ki magát, szóval már egyátalán nem játszok semmivel sem.


Én kifejezetten örülök, mert egyetem után jó lesz a fizetésem. Szeretem azt a amit csinálok és a szakmám most menőnek számít, szóval én kifejezetten büszke vagyok rá.


20/F

2018. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az vagyok de szeretek kocsmázni is meg egyebek.

Azért nézik le őket mert primitívek

2018. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. csak nem fizetett gamer lettél?
2018. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# Azt írtam, hogy már egyátalán nem játszom. Szerinted gamer vagyok? és létezik ilyen szak az egyetemen?
2018. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én arra járok, most nyomom a mesterszakot, LoL szakirányon.
2018. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2018. júl. 20. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!