Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 évesen nem tudom mit...

24 évesen nem tudom mit kezdjek az életemmel. Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Egy érettségim van, munkatapasztalat 0 a diák munkán kívül amit akkor csináltam mikor gimnazista voltam. Ráadásul be vagyok fordulva magamba, az utóbbi években meg is híztam szépen. A minap felelevenitettem magamban milyen sok céllal rendelkező ember voltam aki utazott sokat, sokkal jobban kereste az emberek társaságát mint most... Elhaladt mellettem jó pár év anélkül, hogy bármi érdemleges történt volna. Szeretnék dolgozni is de ebben a kisvárosban mindenki mindenkije valakinek, így a protekciós Gizi néni, aki menni alig tud előbb kap árufeltöltői állást mint én aki fiatal. Ez történt a minap is. Szüleimmel élek ők tartanak el. Barátok szinte az összes már Bp-en vagy külföldön. Hogy kezdjek kimászni ebből a véleményem szerint jó mély gödörből?


24/L


2018. júl. 20. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Hasonló helyzetben vagyok, annyi kivétellel hogy dolgozom jó pár éve. Kezdetnek menj el valahova dolgozni, bárhova, gyár.. Aztán kezd el magad fejleszteni, spórolj, főiskola, egyetem, OKJ, valamit kezdj el tanulni. Mert egy sz*ros érettségivel nem fogsz menni semmire. Én is ezen vagyok..
2018. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Ismerős. 24 évesen közmunkás voltam, 50ezres fizuval, úgy hogy több mint a fele albérletbe ment.

Aztán betellt a pohár, és kijottem Angliába 24 évesen. Na itt lettem igazi rabszolga. Bár meló van, élet nem sok. Ismerkedni szinte lehetetlen, barátok nagy része meg otthon van.

Most azon vagyok, hogy visszamegyek, és megprobalok ott kezdeni valamit az életemmel.

26f

2018. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia,kèrdező.

24 èves koromban kezdtem meg èn is èlni.

Hiàba dolgoztam,nem jutottam egyről a kettőre.

Sporoltam amit tudtam fèlretettem,de nem volt elèg arra,hogy hàzat vagy telket,kocsit vegyek.

Szülökre,senkire nem szàmíthattam.

Hitel lakàsra szóba sem jöhetett,mert egyedül egy keresetből,kezesek ès ingatlanfedezetek nèlkül lehetetlen.

Tehàt egyedül lehetetlen egyről a kettőre jutni mèg akkor is ha èjje,nappal dolgozol.

Lett egy kapcsolatom.

Ott picivel jobb lett mert kèt keresetből màr több jutott mindenre spórolàs stb.

Viszont a pàrom szülei tehetősek voltak ès vettek egy telket a pàromnak ès adtak neki 6.000.000ft-ot,hogy kezdjük el az èpítkezèst a többi összeget felvettük a banktól.

Tisztàra szarul èreztem magam abban a kapcsolatban,mert èn egy forinttal nem tudtam beszàllni ès ez lelkileg szar èrzès volt,mert èreztetve is lett velem mindez. Sajnos elvitte màs irànyba a kapcsolatunkat az arànytalanul nagy anyagi különbsèg ami szakadèkot èpített közènk.

Szèt is mentünk miutàn felèpült a hàz. Kb 1 èvet laktam benne.

Nem èreztem szabadnak magam,megfojtott a megfelelèsi kènyszer ès az,hogy èreztettèk velem a volt pàrom rokonsàga,hogy èn ott egy senki vagyok.


Dolgoztam,de piszok szarul kerestem,de legalàbb volt munkahelyem ès nem lihegtek felettem,èreztetve azt,hogy egy senki vagyok.


Sajnàlom,hogy a jelenlegi rendszerben is nehèz a 20× èveseknek normàlis munkàt talàlni.

Azt szoktàk mondani,hogy,aki dolgozni akar az talàl munkàt.

Azt szoktàk mindani,hogy ne vàrjak nagy fizetèst ha nem volt eszem tanulni,akkor meg ne panaszkodjak.

Azt szoktàk mondani,hogy ne csak üljek,sirànkozzak ès sajnàltassam magam,hanem emeljem fel a seggem ès tegyek az èletemèrt.

Lehet,hogy igazuk van lehet hogy nincs igazuk ezeknek a megmondó embereknek,de az sem előny ha vàrom a galambot ami sült àllapotban èrkezik,de az sem egèszsèges ha külső, okoskodó ingerek èrnek,mert nem biztos,hogy ezzel segítjük a màsikat.

2018. júl. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy érettségivel kb ki is törölheted? Menj egyetemre vagy tanulj valami szakmát. Nem késő. Fiatal vagy még, nem kell parázni :)
2018. júl. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Meghatároztál néhány dolgot, ami hiányzik.


Emberek

Egészséges test, életmód

Munka


Szerintem pontosan tudod te is, hoby mit kellene tenni ezekért. Fogalmazd is meg itt, légy szíves, és akkor elmondanám, hogy én ahhoz képest mit csinálnék.

2018. júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát gyere te is BP-re, keress itt munkát. Mi most épp lakótársat keresünk. 27F
2018. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább egyetemen vagy OKJ-n, csak van valami ami érdekelne. Így lesz jövőd, ismét lesznek céljaid, terveid. Lefoglalod magad és legalább értelmesen, hasznosan töltöd el az idődet. Úgy emberek között is lennél, csomó új ismerőst és barátot lehet szerezni, akikkel lehet programokat is szervezni. Mellette tudsz dolgozni is, ha pénzt is szeretnél keresni.
2018. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És úgy legalább szereznél is egy normális végzettséget, mert az érettségi tényleg nulla.
2018. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

mit csináltál érettségi után?


jó esetben 18-19 évesen lett meg az érettségid, azóta elment pár év


szakma, fősuli/egyetem esetleg?

mihez értesz? miben vagy jó? mi érdekel?

2018. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Na ezt en sem értem. Mar regen el vegezted a sulit azóta mit csináltál?? 5-6 eve eloskodsz?? Ha nagyon akarnal tudnál dolgozni.
2018. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!