Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 évesen nem tudom mit...

24 évesen nem tudom mit kezdjek az életemmel. Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Egy érettségim van, munkatapasztalat 0 a diák munkán kívül amit akkor csináltam mikor gimnazista voltam. Ráadásul be vagyok fordulva magamba, az utóbbi években meg is híztam szépen. A minap felelevenitettem magamban milyen sok céllal rendelkező ember voltam aki utazott sokat, sokkal jobban kereste az emberek társaságát mint most... Elhaladt mellettem jó pár év anélkül, hogy bármi érdemleges történt volna. Szeretnék dolgozni is de ebben a kisvárosban mindenki mindenkije valakinek, így a protekciós Gizi néni, aki menni alig tud előbb kap árufeltöltői állást mint én aki fiatal. Ez történt a minap is. Szüleimmel élek ők tartanak el. Barátok szinte az összes már Bp-en vagy külföldön. Hogy kezdjek kimászni ebből a véleményem szerint jó mély gödörből?


24/L


2018. júl. 20. 23:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mar azalatt az idő alatt 2 okj-s szakmát is kitanulhatal volna ingyen, es most nem itt tartanal.
2018. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!