Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki mindenkivel rendes rendes,...

Aki mindenkivel rendes rendes, hogy tud érvényesülni?

Figyelt kérdés
Nem használnak ki gyakran?

2018. júl. 21. 17:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Akit zavar a kérdés, jelentgetés helyett, akár írhatna, mi gondja.
2018. júl. 21. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Sehogyan. Ne használj vesszőt és ne írd le 2× a rendest
2018. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Probalnak kihasznalni, csak nem hagyom. Viszonylag beke szereto ember vagyok, de ha valaki okot ad ra hogy ne szeressem, azt nem fogom. Legtobbszor az ilyeneket ignoralom, vagy elkuldom oket a .......
2018. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Mit jelent számodra az, hogy rendes?



Én is rendes vagyok, de nem egy talpnyaló. Nem kellene keverni a fogalmakat. A talpnyalókat sokan kihasználják.


Nem származott problémám abból, hogy rendes vagyok, sőt.

2018. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Micur34 ***** válasza:
56%
nem tudsz érvényesülni, csak elnyomnak, aztán idegroncsként nehezen fogod tudni magad talpraállítani. Ne akarj megfelelni senkinek. Ha csak ezért szeretnek akkor hidd el nem szeretnek, kiröhögnek.
2018. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Aki mindenkivel rendes, az nem jelenti azt, hogy lábtörlő. Nyilván, aki nem értékeli a másik embert, azzal nem kell foglalkozni.
2018. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A jo fiúk,a kedves fiuk,az igen fiúk (mindent helyesel amit a csaj mond pl,akkor is ha nem ért vele valojaban egyet,vagy akkor is ha nincs úgy amit mond) manapság nehezen. De szerintem ez nem azt jelenti,hogy a lányok között nincs olyan,aki ne szeretne ezt az erzekeny fajtat.
2018. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedvelni fognak, de a karrier necces. Ott bizony rá kell lépni egypár lábra (azért nincs nekem sem).
2018. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Én általában a kihasználó-kapaszkodó fél vagyok, aki az ilyen emberek akar feljebb mászni.


Kapcsolat ellehetetlenítése szokott a legjobb megoldás lenni. Előbb csak terel, aztán ignorál, végső esetben tiltás. Utóbbi nagyon ritka, mert az ilyen infj-enfj emberek elképesztően segítőkészek, és még egy sorozatgyilkost sem akarnának megbántani. Szóval 2-3. eset utántól már én is észreveszem magam, azóta leállok a nyomulással, amint megjelennek az első jelek, és igyekszem.stílust váltani. Sok hozzám hasonló személyiségű ember erre nem képes, így valóban ki vannak téve a kedves emberek az energiavámpíroknak és a kihasználósoknak.

2018. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

1; 2 lehetősége van:

a, vagy marad az, aki, és full kihasználja szinte mindenki;

b, vagy változtat magán, és tökös ember lesz belőle, ami az előnyére válna;

2, Nem gyakran: állandóan.

2018. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!