Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képes lennél mindenkivel...

Képes lennél mindenkivel megszakítani a kapcsolataidat, és teljesen új életet kezdeni nulláról, új helyen?

Figyelt kérdés

1. Nyitsz magadnak egy vadiúj bankszámlát amit csak te ismersz és ismerőseid nem. Még az anyád se.


2. Új telefonszámod lesz, amit csak te ismersz és ismerőseid közül még senki. Még az anyád se.


3. Összecsomagolsz, és elköltözöl, hogy a nulláról kezdj új életet, mindent és mindenkit hátrahagyva, se szó se beszéd nélkül.


Én jelenleg ezen gondolkodom erősen. Már semmi nem köt ehhez a helyhez. Belevágni a tök ismeretlenbe csak úgy. Aztán vagy bejön vagy nem, de minden próbálkozásnak értelme van szerintem, amiből tanulunk.


Végig tudnád csinálni úgy, hogy nem agyalsz rajta sokat milyen következményei lesznek, csak elkezded és csak a céljaid lebegnek a szemed előtt?


25/f


2018. márc. 28. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nekem ez az "első" életem is elég nehéz.Sose lennék elég bátor megtenni,bár már én is gondolkoztam rajta de nem,nem hagynék itt senkit és semmit.Nem szeretem a változást.
2018. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A változás az élet velejárója...
2018. márc. 28. 01:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Jó kérdés. Olyat már csináltam, hogy egyik napról a másikra leépítettem a baráti körömet, telót sem veszem fel nekik azóta.

Viszont anyámnak csak én maradtam és ő nagyon jó ember, nem érdemelné ezt. Gondolom nektek nem jó a kapcsolatotok. De van valami durvább ok is, ami miatt ezen gondolkozol?

2018. márc. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

telefonszam amit csak te ismersz minek ??

ki fog felhivni

2018. márc. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem lenne gyerekem azonnal mennék.
2018. márc. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nyitsz magadnak egy vadiúj bankszámlát amit csak te ismersz és ismerőseid nem. Még az anyád se."


Nem is tudtam, hogy a bankszámla ennyire nyilvános valami. És amúgy mi van, ha tudják? Félsz, hogy teleutalják pénzzel?

2018. márc. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam, 2x is. :D 31 vagyok, bár túl sok barátom és ismerősöm nem volt!
2018. márc. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

egy vadi uj bankszamlat az ismeretlenbe nem tudsz csak ugy nyitni.. kernek hozza egy csomo papirt, iratot, igazolast (legalabbis ha kulfoldre szandekozol menni, ott biztosan)


en 19 evesen vagtam neki igy az ismeretlennek es hidd el nem olyan jo dolog, mint aminek hangzik

amikor ott talaltam magam hogy az utcaban azt sem tudtam merre a buszmegallo, nem beszeltem olyan jol a nyelvet termeszetesen mint az ottani lakossag, senkit nem ismertem, akkor bizony olni tudtam volna hogy valaki ismerje a telefonszamom es hivjon fel.... segitsen csak egy picit is de segitsen

2018. márc. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy még a bankszámlaszámom se tudja senki, az azért kell, mert az alapján is könnyen lenyomozható valaki, hol használta utoljára a kártyát stb... nem nehéz fogadni manapság magánnyomozót akinek mindenhol vannak kapcsolatai. Így cseszheted ha tudnak rólad akárcsak a családtagjaid ilyen adatokat.
2018. márc. 28. 03:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Számomra egyetlen nagy hátráltató tényező van, de amúgy full megcsinálnám és már 100× elgondolkodtam ezen.
2018. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!