Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látens vega lennék?

Látens vega lennék?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy, hogy egyszerűen "undorodom" a hústól. A hentesárura rá se bírok nézni, és sokszor a felvágottaktól is viszolygok, még attól is, amit szeretek. Kiskoromban is finnyás voltam, nem ettem szerintem soha csontos dolgot, és itthon is mindig karajt sütött ki a nagyim nekem, aki utált rám főzni.

Többször gondolkoztam, hogy vega leszek csak egy idő után mindig visszaestem, meg rosszul táplálkoztam, így lefogytam, beesett az arcom.


Rosszindulatú kommenteket nem kérek.



2018. júl. 21. 20:46
 1/4 anonim válasza:
Egyszerűen edd azt, it szeretsz. Nem kell besorolnod magad semmijen csoportba, hogy most vega vagyok vagy nem. Ha nem szereted a húst, akkor ne edd. Ha néha megkívánod akkor edd. Ha a tojást és a tejet is szereted, akkor egyed azt is. Ne gondold túl.
2018. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne mondj le 100%-ig a húsról. Egyszeűen kerüld a mindennapokban.

Én is így teszem, de szendvicset pl nem tudom elképzelni szalámi vagy felvágott nélkül. De a bolognairól meg a lasagneról sem tudnék lemondani :D viszont ilyen karaj meg csülök meg comb meg ilyenek a hideg kiráz tőlük. Semmit sem eszek meg amin csont van

Amúgy rossz kategóriába raktad de mindegy.

2018. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rosszul vagy tőle, ne edd. Esetleg nézz jobban utána a teljesértékű vega, vegán étrendnek - késztermékektől, gyorskajáktól, cukortól, stb. mentesen természetesen.

Figyelj oda, hogy az étkezésedben sok zöldség, gyümölcs legyen és rendszeresen szerepeljenek a hüvelyesek, gabonák, olajos magvak.

Olvasnivalónak ajánlom Dr. Greger - hogy ne halj meg c. könyvét.

2018. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

LÁTENS VEGA :DDDD

Egyél, amit jól esik szerintem. Én darált marhahúson és halakon kívül semmi mást húst nem vagyok hajlandó enni, ezt a kettőt viszont nagyon szeretem. A vegetáriánus étrend nem nekem való, pont amiatt, mert nincs se kedvem, se időm odafigyelni a megfelelő táplálkozásra.

2018. júl. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!