Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ilyenkor mit tennétek?...

Ti ilyenkor mit tennétek? (Barátnő dilemma)

Figyelt kérdés

A legjobb haveromnál töltöttem egy hetet. Úgy bántak velem mint egy családtaggal. Összejöttem a húgával...

Szeretem, csak félek szét szakad miatta/miattunk a barátság és a család...Nem tudom mit tegyek...



2018. jún. 27. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokáig! :D Semmit, mit kéne tenned? Ha őt nem zavarja, vagy nem szólt érte és még hagyta is akkor nyert ügyed van. Ha nem tud róla, akkor beszéld meg vele, ha igazi legjobb barátod, akkor meg fogja érteni és nem fogja zavarni, ha zavarja, akkor ennyire jó haver volt. Az olyan dilemma, hogy barátnő vagy haverok pedig műdilemma, ha ilyen van már régen rossz helyen jársz, aki felteszi a kérdést, azzal kell megszakítani a kapcsolatot.
2018. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom tudja-e a haverod hogy mi a helyzet, de ha tudja és nem zavarja akkor hajrá! Viszont arra vigyázz hogy nehogy megbántsd a lányt, mert azt nehezen fogja viselni bármilyen báty.
2018. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!