Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a lányok önbizalomhiányosak?

Ezek a lányok önbizalomhiányosak?

Figyelt kérdés

Ahogy megyek az utcán, iskolában a folyosón, szinte minden szembe jövő lány gyönyörű. Mégis miért panaszkodik sokuk hogy csúnya?

Én is fiatal vagyok, és nagyon jól tudom magamról hogy szép is,mint majdnem mindenki. Ha most nagyon akarnék sem tudnék megnevezni egy csúnya lányt sem.

Viszont olyat, aki rondának nevezi magát, olyat elég sokat. De ezek a lányok is nyilván tudják magukról, hogy igenis szépek... És ha sokat kritizálják magukat, már szánalmasak lesznek.


2018. júl. 22. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azok.
2018. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Panaszkodás = több pozitív visszajelzés = nagyobb egó. Az önsajnáltatás egyik formája elsírni a közösségi oldalon hogy mennyire csúnyák, majd bezsákolható a sok like és seggnyaló komment arról hogy ők természetesen gyönyörűek. Egyszerű kis női praktika. Nem kell hozzá feltétlenül önbizalomhiány, egyszerűen csak igénylik a napi felszopást és visszajelzést arról hogy ők mai is tökéletesek.
2018. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

88% Ott a pont. Bár vannak tényleg önbizalomhiányos, szép nők lányok is.

Én elhízott-nem durván-tini voltam, imádták nagy hangon kövérezni magukat a legvékonyabb osztálytársaim, persze direkt előttem.

De volt olyan barátnőm is, aki folyamatosan sírt azon, hogy nem megy rá az xs ruha. És akkor nekem kötelező volt bólogatni.

2018. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
"...és nagyon jól tudom magamról hogy szép is..." Ha dobsz egy fotót magadról, én valszeg ezernyi hibát találok majd benned. :D
2018. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 mekkora köcsög vagy, és ha poébkodtál, akkor ez egy jó nagy føstalicska poén volt -.-


Sokan önbizalomhiányosak, de azért pár kommentelőnek igaza van, valaki tudja magáról, hogy szép, és szereti ha dícsérik. Én elég önbizalomhiányos vagyok, van is miért, nem áldott meg szép pofával az élet, alakom sem a legjobb. És sajnos az önutálat miatt kucsúszik a számon olyakor-olykor, hogy milyen csúnya vagyok, de olyankor nem várok el semmi bókot. És utálom ha dícsérnek, inkább ne mondjanak semmit mert az emberek nagy része nem valami őszinte. Sőt, sokan hazug kis gyökerek és simán elhitetik az emberrel, hogy ér valamit, vagy hogy jól néz ki, csak hogy kihasználják, vagy csak úgy, haszontalan udvariaskodásból. Minek udvariaskodni? A fenébe is, nincs értelme! Hiába bántod meg a másikat az igazsággal, inkább tudja az igazat, minthogy boldog hazugságban éljen. :(

2018. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg van ok rá.

Egyik barátnőm volr ilyen, és mint kiderűlt, apja fiút akart de lány lett ,és emiatt folyton kritizálja. Neki ezért volt testkép zavara. Nekem is volt régen ,mert mindenki piszkqlt,hogy hogy nézel ki...stb azt bennem maradt. Meg amugy ha azt mondják magumrol hogy szépek akkor meg azért lennének szánalmasak mert hogy jaj de nagy az egód..ugyhogy olyan mindegy mit mondanak.

Én se tartom magam szépnek,ami azért van,mert eleve mindenkinek más a szép.

Pl most nézhetnék ki úgy mint a hófehérke,lehet más szerint szép,

De ha én nem szeretem azt a külsőt,akkor nem is fog megtetszeni.

Pl nekem mondták sokan amég szőke rövid hajam volt,hogy úgy nézek ki mint marilyn monroe de nekem nem az a stilusom,és nem is tetszett az a külső. Egy idejig cseszekedtem is vele aztán fogtam feketére festettem a hajam és megnövesztettem.mostmeg úgy nézek ki,mint samara a kőrből XD na nekem igy tetyzik,most mások mondják,hogy jaj..de ronda

2018. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt valóban a több pozitív visszajelzés remenyében teszik, masrészt viszont a szepség relatív és ha másokat szebbnek látnak, az is lehet egy ok. Ahogy az is, ha esetleg nincs "sikerük" a fiúknál és nem veszik eszre, hogy nem a külsejükkel van a gond.
2018. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!