Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti is sokkot kaptatok...

Lányok ti is sokkot kaptatok mikor először megjelent a narancsbőr a lábatokon?

Figyelt kérdés

vékony vagyok és 20 éves


Viszont mostanában borzasutó életmódot éltem az egyetem alatt. Hajnali kelés, este haza. Napközben alig ettem, akkor is legtöbbször a mekibe mentünk. Napi minimum 2 energiaital, mert külön nem bírtam volna 5-kor kellni, kóla stb. Mozgás csak a buszmegállóba, meg vissza. Otthon is rákaptam a kólára.


Biztos a gyorsétterem, nem evés és az energiaital, kóla okozta. Viszont a kávét nem bírja a gyomrom.


Eddig nadrágban voltam, de most elájultam, ha megnyomkodom tiszta göröngy, néha állva is látszik.


Nektek mi vált be?


2018. júl. 21. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Sport , igyal rengeteg vizet, es probalj minel egeszsegesebben taplalkozni.

Bar ez se garancia.

Olyan izmos combom es fenekem van, hogy bitang (regen rengeteget bringaztan) , megis narancsboros vagyok.

2018. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hu, nekem is izmos fenekem van, de most a combomra feljött pár kiló.


Azt hozzátenném, hogy 1 éve volt vesetranszplantációm, az sem tett jótt a súlyomnak, fogytam, majd hirtelen vissza.


Pluszban nem lett volna szabad ilyen étrendet folytatnom, hülye voltam.

2018. júl. 21. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Vesetranszplantált vagy, és gyorséttermi szeméten, energiaitalon, és kólán élsz? Gratulálni tudok csak neked.

Reménykedj, hogy a narancsbőr lesz a legnagyobb bajod.

2018. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aztán egyetem mellett mit tudsz csinálni?????
2018. júl. 21. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Mindjuk előre főzni? Heti 2x fél óra bárkinek belefér az idejébe. Vagy nem mekizni kell, hanem keresni egy normális kifőzdét.
2018. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 health visitor ***** válasza:
Ugyanígy jártam sajnos, mint te...nagyon nehezen lehet eltüntetni a narancsbõrt. Én vékony vagyok, de full narancsbõr, és hiába edzek, nem megy le.
2018. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy a fenekemből lement és a combom meg megvastagodott és kijött rajta ez a sz. r
2018. júl. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!