Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok, ti szeretnétek a...

Fiatalok, ti szeretnétek a jövőben gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Szoktál ezen gondolkozni? Hány éves vagy?



Én 22 éves lányként szoktam néha ábrándozni arról, milyen lenne anyukának lenni, de még egyáltalán nem tartok ott az életben, hogy erre lehetőségem is legyen, és nem is állnék rá készen mentálisan, de remélem 5 év múlva már meg lesznek a megfelelő körülmények ahhoz, hogy családot alapíthassak. :)

Ti hogy vagytok ezzel?


2018. júl. 22. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
én 20 éves vagyok, sokszor gondolkozok rajta, a barátommal is szoktunk beszélni a témáról (6 éve vagyunk együtt), már nevet is adtunk nekik :D kettőt szeretnénk. de igazából, ha jobban belegondolok és megnézem (a családban vannak kisbabák), akkor nagyon sok baj van velük, meg sokan nem is alszanak szülők eleget, az első pár év nagyon nehéz. meg aztán felelősség, a szabadságodban is meggátol. de ezeken túl lehet tenni magunkat, ha tényleg nagyon szeretnék. én is olyan 27-28 évesen szeretnék
2018. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan gondolkodtam. Most lassan már 28 vagyok és még mindig nem érzem, hogy eljött volna az ideje.
2018. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Én személy szerint nem szeretnék. 28 éves vagyok, tehát már időszerű lenne a dolog, de én nem érzem azt, hogy szeretnék. Valahábyszor a gyerekvállalásra gondolok, mindig a terhességgel/gyerekneveléssel járó negatívumok, a rengeteg dologról való lemondás jut eszembe. Úgy gondolom, ahol ezek akadályt jelentenek, oda nem való gyerek. Annyiból szerencsésnek mondhatom magamat, hogy a barátom sem ragaszkodik hozzá. Viszont mindenki más furcsán néz rám, ha megtudja, hogy nem akarok gyereket. Ez van, nem vagyunk egyformák.
2018. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező, én 28 éves férfi vagyok és szeretnék. Viszont sajnos a gyerekvállaláshoz két ember kell. És eddig sajnos nem találtam olyan hölgyet akivel szívesen összekötném az életem. Sajnos egyre inkább azt látom, hogy a mai nőket csak a pia, a buli, az utazás, a dolce vita érdekli, és nem szeretnének családot.
2018. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

22/F vagyok, jelenleg azon az állásponton vagyok hogy nem akarok gyereket, több okom is van hogy miért nem.


A személyiségem nagyon hasonlít az apáméra és mivel én gyűlölöm őt (nem túlzok) és végül ugyanolyan arrogáns önző érzéketlen bunkó lettem mint ő így aztán valószínű hogy az én gyerekem is utálna se neki se nekem nem lenne jó.


Túlnépesedés, rengetegen vagyunk +-1 nem sokat számít de azért mégis.


Pocsék a genetikai állományom, én néha konkrétan átkozottnak érzem magam.


Anyagi helyzet, szegény vagy középosztálybeli ként nem akarnék gyereket, ha gazdag lennék akkor talán megfontolnám hogy legyen egy örökösöm, de amíg nem vagyok gazdag addig ezt az ürügyet is fenntartom.


És az utolsó okommal lehet hogy rászolgálok a lepontozásra, de akárki akármit mond ezek a... rezervátumiak egyre jobban szaporodnak, lassan már ott tartunk hogy ha lányom lenne akkor már nem merném kiengedni testőrség nélkül, és ez a jövőben csak romlani fog.

2018. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Én inkább a jövőbeli férjemtől teszem függővé a dolgot. Ha megismerek egy olyan férfit, akivel mindenben megfelelünk egymásnak, akkor szívesen vállalok akár 2-3 gyereket is. Ha nem találok ilyen férfit, akkor sem leszek szomorú (legfeljebb magányos), nem ezen vagy a gyerekvállaláson fog múlni a boldogságom, a karrierem is megfelelően boldoggá tesz majd.
2018. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
En nem szeretnek most ugy gondolom
2018. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is 22 vagyok, csak fiú. Én sok gyereket akarok, csak még nincs se karrierem, se feleségem hozzá...
2018. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék. Nincs párom soha nem is volt szóval ha akarnék se lehetne gyerekem. De szerencsére nem is akarok mivel nem nekem való ez. Mellesleg értelmes gyerek biztos nem születne tőlem. 26F
2018. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék. Ugyan még csak 17 éves vagyok, biztos vagyok benne, hogy nem fog megváltozni a véleményem ezzel kapcsolatban. Nem szeretnék ekkora felelősséget vállalni, különösen azért, mert tudom, így is jó soká fogok eljutni a teljes önállóságig, mellesleg még aszexuális is vagyok. Ettől függetlenül szeretnék majd párt magamnak, bár nem tudom, hogy ilyen feltételekkel egyáltalán találok-e.
2018. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!