Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek után hogyan találjam meg...

Ezek után hogyan találjam meg magam újra?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Régen nagyon sokat sportoltam, ez volt az életem, de sérülés miatt többet nem sportolhatok. Most úgy érzem nem tudom miért vagyok itt, hol a helyem, mi a feladatom. Szeretnem ha lenne mégegy dolog amit ugyanúgy a szenvedélyemként tekinthetnék mint ahogy a sportot. Szeretek rajzolni viszonylag jól is megy de nem érzem hogy valaha profi lehetnék. A sport a személyiségem része volt, most nemtudom milyen is vagyok. Nemtudom mi a stílusom, hogy milyenis vagyok én.

Hogyan találjam meg magam újra?

Köszönöm a válaszokat


2018. júl. 24. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
türelemmel. Keress, és megtalálod, de légy türelmes. ha szeretsz rajzolni, rajzolj, érezd jól magad
2018. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mint az első...

de hozzátenném néha ha változás lép fel egy ember életében, nem biztos hogy az a jó, ha azonnal kezelni kell, vagy tudod. Néha meg kell élni a dolgokat, lassan!

Ez a felgyorsult mindent azonnal az ölünkbe kapunk szindróma nem hagyja az embert, hogy megélje az életet. És az élet része a szenvedés is, a negatív események hálózata, amit ha jó követ, az felértékelődik. Hagyd hogy átjárjon a tanácstalanság, hagyd hogy keresse a belső éned önmagát. Mert ha ebből lassan de külső segítség nélkül fel tudsz állni, újra építeni önmagad, akkor már meghaladtad az emberek 60%-át akik nem tudnak rossz, stresszes vagy negatív helyzeteket kezelni.

Figyeld inkább magad, mi az ami örömet, vagy bánatot okoz. Gondolkozz azon vajon mi az amit elvett most tőled az élet, hogy nem sportolhatsz, mit adott a sport. És ami érzést okozott, nem e okozhatja e valami más is...;)

Tehát ismerd meg önmagad. Ha ezt teszed, uralni tudod majd a gondolataidat, tudni fogod mi a jó neked, és egy kiegyensúlyozott boldog felnőtté válhatsz.


De ez csak rajtad áll ;).


De mégegyszer mondom, nem tragédia az, ha épp nem találod a helyed. Mert megfogod találni.

2018. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi sport van még amit kipróbálhatsz a sérüléseddel. Semmelyiket nem űzheted?
2018. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat😌sajnos semmilyen sportot nem uzhetek mivel ritmikus gimnasztikaztam es az osszes izuletem meglazult es kiugrik😕
2018. júl. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!