Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihologusok! Hogyan tudnam...

Pszihologusok! Hogyan tudnam teljes mertekben elfogadni magam, ugy hogy szepnek is talaljam magam?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy nem nagyon tudok megbaratkozni a kulsommel?Egyszeruen mindig kapok valami hibat magamon..pedig nem vagyok egy csunya lany.Kerlek segitsetek mert mar kezd depressziossa valni a helyzet.Koszonom elore is:)A rosszindulatuak pedig inkabb ne irjanak,ertelmes valaszokra lenne szuksegem.
2012. jan. 30. 21:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amugy nem csak pszihologusok irhatnak,hanem barki aki tudna egy tanacsot adni.
2012. jan. 30. 21:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"...pedig nem vagyok csúnya lány."

Na látod! Ezen a vonalon indulj el.

Írd le, hogy miért nem vagy csúnya! Mi az ami szép rajtad/benned? Mi az, amit szeretsz magadon?

2012. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy csúnya lány az már egy jó lépés önmagad fele már csak az kell hogy pl úgy öltözködj hogy neked jó legyen hajad sminked az ami nem tetszik per pillanat rajtad sminkeld át vagy öltözz át emeld ki azt ami tetszik rajtad elviszi a figyelmet szem dekoltázs fenék.nem tudom mi a külsö alatti baj de próbáld meg
2012. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Miert van az hogy nem nagyon tudok megbaratkozni a kulsommel?"


Önbizalomhiányos vagy, ami teljesen gyakori dolog és sokféle oka lehet. A pozitív hozzáállás megtanulható, de ha nem megy egyedül, menj pszichológushoz, fölösleges vesztegetni az idődet.


"nem vagyok egy csunya lany"


Ha nem vagy csúnya lány, és ezt te is tudod, akkor nem vagy messze a megoldástól. Jobb, ha tudod egyébként, hogy ugyanazokkal a fizikai adottságokkal rendelkező két nő közül sokkal szebb az, amelyik mosolyog, kedves, jóindulatú, fesztelen, könnyed mozgású stb. (ezeket a tulajdonságokat nevezik bájnak.) Minél többet mosolyogsz, annál szebb vagy, és több pozitív visszajelzést kapsz, ami aztán azt eredményezi, hogy tényleg elégedettebb leszel és méginkább kedvező kisugárzású. Ahogy bele lehet esni egy ördögi körbe is, úgy egy jó döntéssel ki is lehet belőle mászni és be lehet indítani egy kedvező hatású körfolyamatot.

2012. jan. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen a valaszokat:) Nekem nem nagyon tetszik magamon az orrom..habar nem az a nagy krumpliorr de se nem az a kicsi,amilyen nekem tetszene.Ez alapjan pedg minden hibat eszreveszek magamon es nagyon sokat szenvedek,mert tul kemeny vagyok magamhoz..Meg varok velemenyeket!
2012. jan. 31. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Női lány esetében olyan nincsen.
2012. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12:59


"Nekem nem nagyon tetszik magamon az orrom."


Tipikus női aggodalmaskodás, egy részlet miatt. Ha nem valami egészen extrém, torz orrod van, akkor önmagában semmit se számít.

2012. febr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj akkor megnyugodtam mert nem torz az orrom..akkor azt jelenti hogy csak en kepzelodok:D
2012. febr. 1. 13:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem kell rögtön pszichológushoz rohanni. Lehet, hogy pár bók a megfelelő embertől is nagy segítségedre lesz.
2012. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? mert ez a tinik problémája, hogy hol szépnek, hol rút kiskacsának érzik magukat
2012. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!